Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazna a Jobbikra, ha...

Ki szavazna a Jobbikra, ha most választások lennének?

Figyelt kérdés
Én igen.
2009. ápr. 21. 21:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

- Hadd döntsem már el mit teszek a testemmel és mit nem.


Ez így van, tökéletesen igazad van, felőlem fel is lógathatja magát bárki, ha unja az életet. De ez esetben a gyerekről van szó......nem rólad. B*szás előtt/után lehet alkalmazni mindenféle bogyókat, szereket, kütyüket, a felvilágosításra kellene rámenni inkább.


- Az egyházi esküvő állami anyakönyveztetése.


Én azért esküdtem a "hivatalban" (régi komcsi párttitkár adott össze minket), mert a templomi szertartás nem hivatalos...


- Kötelező erkölcs- és hittan bevezetése az általános és középiskolákban.


Mi a gond ezekkel? Főleg az erkölcstannal? Én kifejezetten örülnék, ha a csemetémnek lenne ilyen órája.


- Halálbüntetés - erre nem is mondok semmit.


Pedig ennek lenne elrettentő hatása, nem a padlófűtéses, internetes szanatóriumoknak.


- Nem beszélve, hogy akkor vége az Ensz és Úniós tagságnak is.


...és többé nem egy sima gyarmat lennénk? Istenments :) Svájc mikor lép be az unióba?


Egyszerűen máshogylátjuk.

2009. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 werte ***** válasza:
52%
Én egy pártra sem szavaznék. Elvesztettem a politikai életbe vetett hitem! Undorító hatalommániás kis zsebpiszok mind! Takarodjanak a francba MIND!
2009. ápr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
45%

Így van, máshogy látjuk :) Ne is vitatkozzunk ezen. Az abortuszos dolgot kicsit félreértetted, természetesen nem azon a véleményen vagyok, hogy keféljünk össze vissza a nemkívánt gyerekeket meg öljük meg. Ezt én is elítélem, remélem nem gondoltad, hogy ezt én pártolom. De hidd el van olyan, hogy valaki az összes létező módszer bevetése mellett is terhes marad, vagy esetleg megerőszakolják, elvileg ez a baba is lehet egészséges , szóval orvosilag nem indokolt az abortusz, meg azért azt sem pártolom, amit előbb hoztam példának, hogy ha egy szaros 12 éves terhes marad, akkor igenis szülje meg. Hova? Minek? Az állam nyakára?

További szép napot mindenkinek :)))

2009. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Én is


De hidd el van olyan, hogy valaki az összes létező módszer bevetése mellett is terhes marad, vagy esetleg megerőszakolják, elvileg ez a baba is lehet egészséges , szóval orvosilag nem indokolt az abortusz, meg azért azt sem pártolom, amit előbb hoztam példának, hogy ha egy szaros 12 éves terhes marad, akkor igenis szülje meg. Hova? Minek? Az állam nyakára?

terhes marad,

talán várandós!

A gyemek NEM TEHER!

Az abortusz tulajdonképpen GYILKOSSÁG. Aki elköveti gyilkos.

szaros 12 éves terhes marad,

Nem kell qrni ha nem kell a gyerek!

Hova? Minek? Az állam nyakára?

Sokan vannak akik a fél életüket odadnák, hogy gyermekük legyen

Az adoptálás is megoldás.

2009. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Hát a halálbüntetést eltanulhatnánk Amerikától, a kisebbségpolitikát pedig Izraeltől.


Érdemben senki sem b*ogatja őket ezekért. Szuverén állam vagyunk mi is, mint ők.


Semmi akadálya... :)

2009. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

Jaj, előző vok: az abortuszpolitikát is eltanulhatnánk Izraeltől. Ott egyszerűen gyakorlatilag tilos.


Általában politikailag inkorrekt módon (amúgy az mi???) szokás Izraelről beszélni, de azt hiszem, akkor aztán semmi negatívat nem mondok, amikor példaképül állítom magunknak.


Ja, meg Wiesenthal alapítványt is csinálhatnánk a Gulág és Recsk élő (budai villákban nyugdíjaskodó) felelőseinek felelősségrevonására.


Mert miért ne.

2009. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

én is jobbikra szavazok...és bízok abban hogy a túl erős szélsőségek, mint pl az abortusz és a kötelező hittan kérdése ha felvetődik, akkor megkérdezik a közvéleményt is, nem úgy mint a mostaniak, akik nélkülünk döntenek!


ha 16-17 évesen teherbe estem volna, én is abortuszra mentem volna, nem szülök meg egy gyereket, ha tudom, milyen élete lenne (úgy nőne fel,hogy csak egy véletlen baleset volt és megkeserítette az életünket?)...és az,hogy nem kell qrni, meg van védekezés, addig oké...csakhogy védekezés mellett is teherbe eshet az ember,és arról már tényleg nem tehet...pl édesanyám azért vetette el második testvéremet,aki gyógyszer mellett fogant meg, mert nem tudta volna eltartani...és meg tudom érteni,mert a jelenlegi helyzetünkben már engem sem tud eltartani,így én átérzem,mit érezhetett volna az a harmadik gyerek...nyomor és szegénység...én is magamra maradtan és minden este elkap a sírógörcs, mit kellene tennem,hogy végre legyen pénzem elkezdeni az életem...


ami a hittant illeti, az én gyermekem nem fog olyat tanulni, amit én nem akarok neki tanítani...ha mégis kötelezővé teszik a hittant, el fogom magyarázni a gyereknek,hogy az csak meseóra,ahol soha,semmit nem szabad elhinni, amit a buta néni vagy bácsi mond...nem akarom,hogy valami hülye félrenevelje a gyerekemet és birka legyen belőle...


de ezen két ellenvetésem ellenére a jobbikra szavazok,mert többségében jó dolgokat akarnak megvalósítani...és valóban bízom abban,hogy az ilyen kérdésekben,amik megosztják az embereket,ki fogják írni a népszavazást,hogy az mszpvel és a többivel ellentétben ők úgy döntsenek,ahogy a nép kívánja

2009. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen a Jobbikra én is!!!

Szebb jövőt! Hiszek egy Istenben, hiszek egy Hazában, hiszek egy Isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában!

2009. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

Kell a Jobbik mert szétszedik ezek a farkasok ami maradt a magyarországból. Mégha valamnivel nem is értek egyet inkább ők mint az áruló mostani politika.

itt olvastam jókat: www.postaimre.tk

2009. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
Én is persze!Az egyetlen értelmes párt!
2009. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!