Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A diplomaadó visszamenőleg is...

A diplomaadó visszamenőleg is vonatkozni fog?

Figyelt kérdés
Akinek már régóta van diplomája, annak is fizetni kell?
2011. szept. 10. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből mindent kinézek, úgyis szeretnek visszafelé törvénykezni.
2011. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg nem lehet ilyet

ha az Alkotmánybíróság észnél lesz akkor kizárt



de elsőnek igaza van


sose tudhatjuk

2011. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Amikor egy adott törvény életbe lép, onnantól érvényes. Visszafelé normális országban NEM lehet érvényesíteni. Ez minden törvényre vonatkozik! A különféle közlönyök ezért vannak, onnan lehet megtudni, melyik törvény mikortól lép életbe!
2011. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Miért ne...remélem bevezeti ezt a Fidesz. Legalább így biztos leszek benne, hogy el kell hagynom ezt az országot amíg ilyen banda vezeti. Köszönöm Orbán Viktornak, hogy biztosít arról ,hogyha boldogulni akarok, akkor el kell innen mennem. Tényleg hálás vagyok neki.
2011. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Bocs az off-ért. Mi lesz pontosan ez a diplomaadó? Mit találtak már ki megint?

A legutóbb azon nevettem jót, hogy azt hiszik, hogy ha a gyerekek nem az angol nyelvvel kezdik a nyelvtanulást, akkor könnyebb lesz megtanulniuk több idegen nyelvet is. Aki tanult nyelvszakon az tudja, hogy ez mekkora baromság! :D

2011. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó!

[link]

2011. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

17:01 vagyok

pontosabb leírás


[link]

2011. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy az én pénzemből ugyan nem fognak semmit látni. Még mi a büdös francért fizessek még? Érettségimért? A levegővételért? Akkor hadd adjak pár tanácsot a mélyen tisztelt Orbán Viktornak, és rendeljen el légtérzárat, kerítse körbe az országot vasfüggönnyel (szépen aknákkal, őrtornyokkal, ahogy kell), hogy ezzel biztos itthon tartsuk a sok szerencsétlen diplomást...az eszem megáll, komolyan mondom.
2011. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Hát ez durva! De mit csináljon az az egyetemista aki NEM kap munkát itthon? Maradjon itthon munkanélküli segélyen? Vagy menjen utcát seperni. Előbb a feltételeket kéne ehhez megteremteni, ez tiszta katasztrófa lesz! A tanári képzés meg már így is úgy el van cseszve, hát még ha bevezetik ezt, hogy a tanároknak annyit kell majd tanulni mint az orvosoknak! :D
2011. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én se tudnám utólag visszafizetni...

és előre sajnálom azokat akik már a törvény hatálya alá esnek majd

2011. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!