Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A diplomaadó visszamenőleg is...

A diplomaadó visszamenőleg is vonatkozni fog?

Figyelt kérdés
Akinek már régóta van diplomája, annak is fizetni kell?
2011. szept. 10. 16:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A diplomaadó egy hülye találmány. De ha már bevezetik akkor fizessenek először azok - természetesen visszamenőleges hatállyal, ebben már ászok vagyunk - akik 2001 -ig bezárólag szereztek diplomát. Mondjuk a fizetésük 3%-át.


Oszt lássuk meg mi lesz.


Ökörköri

2011. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség az egész...aki költségtérítéses képzésen vesz részt, az ugye eleve fizet jó sokat a diplomájáért...az államilag finanszírozott képzést meg HÜLYESÉG visszafizetni, hiszen ez a pénz, amit támogatásként megkapsz, az emberek adójából jön. Az állam nem önmaga pisálja ki a pénzt, mint ahogy ezek szerint Orbánék gondolják, hanem az emberek adója az, ami a pénzt előteremti...
2011. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

jogos amitaz utolsó ír


néha nekem is az az érzésem h azt hiszik h az ő nagylelkűségük következtében kapjuk az állami szolgáltatásokat, támogatásokat:)



amivel egyetértek:

a bölcsész szakokra felvehetők létszámának lecsökkentése


ebben van ráció



de a többi:s

2011. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, annak ellenére, hogy magam is bölcsész vagyok (tolmács leszek, ha minden igaz). A szabad bölcsészetre pl. alle zusammen nem értem, mi szükség van, aki ilyen diplomát szerez, az annyit tud tenni, hogy az egyetemen marad és képzi a további szabad bölcsészeket...
2011. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

10:13 vagyok


én se haza beszéltem:D


én is bölcsész BA-t végeztem:)

most az MA-m is az:P

2011. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

vagyis 10:03

nem 10:13 voltam

2011. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ennek az ötletnek a kitalálóját ki kell végezni az ország érdekében!
2011. szept. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!