Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Középiskola adót nem akarnak...

Középiskola adót nem akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés
Az is állami pénzből megy. Ha valaki leérettségizett, akkor fizethetne a keresetéből adót.
2011. szept. 10. 17:45
 1/9 Tetszik a ***** válasza:
27%
A különbség az, hogy 18 éves koráig a gyerek tankötelezett, amiből lazán le tud érettségizni.
2011. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2011. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:53


Teljesen mindegy, ezer meg egy olyan gyerek van, aki évvesztes és 19 évesen érettségizik le...most akkor ők is fizessenek az érettségiért, vagy mi? :)

2011. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha nem adnál ötleteket a kormánynak!
2011. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

"Teljesen mindegy, ezer meg egy olyan gyerek van, aki évvesztes és 19 évesen érettségizik le...most akkor ők is fizessenek az érettségiért, vagy mi? :)"


Nem. Csak a diplomásokat kell jól megadóztatni.

2011. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Be akarják vezetni, hogy 15 év legyen a tankötelezettségi korhatár. Szóval, most akár már be is vezethetik. Nekem van egy jobb ötletem az óvodásokat is meg kéne adóztatni, és majd ha dolgoznak szépen visszafizetik kamatostól.
2011. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne fesd az ördögöt a falra, mert még valóra válik:)
2011. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A következő már az óvoda adó lesz. Aztán meg az újszülött adó. Minden születendő gyerek 5000 forint hitellel indul, ami kamatos kamattal 5%-ot kamatozik naponta.


Egy ilyen közveszélyes, cezaromán pszichopatából, mint Orbanus Victor Maximus, bármit kinézek.

2011. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tetszik a ***** válasza:
Első vagyok, bocsi, rosszul fogalmaztam meg: A középiskola közoktatáshoz tartozik (tehát ennyi erővel bármely intézmény elvégzéséért belehetne vezetni adót), és ezért nem fogják bevezetni.
2011. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!