Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire tippeltek milyen megszorí...

Mire tippeltek milyen megszorításokat, új adókat fog bevezetni a fidesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Mire jó már előre ezen gondolkozni?


Elég lesz majd akkor nyögni...

2011. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Úgy gondolom semmi értelme tippelgetni. Az ország érdekeit szem előtt tartva fognak cselekedni, a kis emberek jelenlegi érdekei valószínűleg a háttérbe szorulnak majd kissé, mindez azért hogy ők is jobban élhessenek pár éven belül. Ezt muszáj lenne megérteni mindenkinek.
2011. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Nahát, nem én vagyok a sereghajtó???????????????
2011. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
oké hogy megszorítások kellenek, de miért kellett akkor hazudni. És miért teszik azt ami ellenzékben hangosan elleneztek kolopele?
2011. szept. 24. 19:28
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
mert akkor nem viktor király volt az ország mindenhatója.
2011. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha az a 380 darab genetikai hulladék megbeszélné a problémákat és együtt ötölnének ki rá valami megoldást, és nem elbeszélnének egymás mellett, többre jutnának. Hatékonyabbak lennének. Csak hát nem eléggé stresszesek, versenyhelyzet és nyomás nélkül nincs teljesítési kényszer. De túlságosan is kicsinyesek ahhoz, hogy összefogjanak egy közös cél érdekében.
2011. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Kérdezőnek: Mindig csak ennyit tudtok mondani hogy ellenzékben mást mondtak. Akkoriban az aktuális helyzet is más volt, nem volt még ennyire leamortizálva a gazdaság, nem voltak ennyire indokoltak a megszorítások mint most, akkor inkább a politikai elit érdekeit szolgálták azok a lépések. Mára megváltozott a helyzet, és erre a Fidesz is rájött, osztogatással nem lehet az országot előre vinni, csak továbbra is hátra fele. Persze kár ezeket elmondanom minduntalan, úgyis nagyrészt süket fülekre talál, hiszen mindenkinek csak az számít hogy többet keressen, mégpedig tegnaptól. Ahogy a gazdaság tönkretétele is egy folyamat volt, úgy a felemelkedés is az lesz. 2014 - ig lesz már eredménye.
2011. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

" Akkoriban az aktuális helyzet is más volt, nem volt még ennyire leamortizálva a gazdaság, "


Lehet, de aztán kormányra került a Fidesz és leamortizálta.

2011. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Hogyne, bő egy év alatt................Szerintem nem értetted meg mire akartam kilyukadni. Mindegy.
2011. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De megértettem, és nem egy hanem öt év alatt. A Fidesznél kártékonyabb kormánya még nem volt az országnak. Ezek eladtak mindent ami mozdítható volt, cégeket dobáltak külföldieknek jelképes egy forintokért és eladósították az országot. 98-2002 -ig az államadósságot megduplázták pedig ekkora kicseszéshez még az MSZP -nek is nyolc év kellett eladható vagyon nélkül.
2011. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!