Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális ember-e az olyan,...

Normális ember-e az olyan, aki lehülyézi, lemarházza ismeretlen felebarátját csak azért, mert más párt, pártvezér szimpatikus neki?

Figyelt kérdés
A választással kapcsolatos különböző topikokban már-már becsületsértő megjegyzések hangzanak el különösen a Jobbik, a Fidesz és az MSZP. támogatói részéről. Hát emberek! Állítólag mi akartunk többpárt-rendszert! A mostani 20 évesek meg már ebben nőttek fel! Miért hiszi valaki azt, hogy egyik párt jobb a másiknál? Csak a szavazóurnák lezárásáig vagytok nekik lényegesek, utána már saját zsebük megtömésével vannak elfoglalva! Hát az összes mostani parlamenti párt, sőt a kiesettek is, volt már kormányon és ellenzékben is.( Közösen kúrták el az utóbbi 20 évet, nem egyedül Fercsi.) A Jobbik még nem. De-emlékszik valaki az osztrák Jörg Heiderre? Meg az ő kormányra került idegenellenes, Ausztria-mentő pártjára? Az egész EU. bojkottálta, OV állt vele egyedül szóba... (Igaz, akkor még nem voltunk EU. tagok, és az akkori Viktor szerint: "-Van élet az EU-n kívül is!") Parlamenten kívüli ellenzéki pártként egészen extrém dolgokat is lehet ígérgetni, parlamenten belül, különösen kormányzati erőként azért kénytelen bármelyik párt észrevenni, hogy az országban vannak mások is...Esetleg többen, mint ők! De hát az ő szimpatizánsai is ennek az országnak a szavazó polgárai, azaz pontosan olyanok, mint a többi... Csak kicsit talán izgágábbak...Bár a többit se kell félteni, ha beszólásokról van szó! De normális dolog egymás torkának esni, miközben a fejeseknek kaparjátok ki a gesztenyét? Egy sok vihart és választást megélt pasas 63/F ( Teljesen hétköznapi, szürke ember vagyok, mielőtt feltennéd a nagy kérdést: Roma, komcsi, balliberális, meleg, izraelita vagy?)
2010. jan. 26. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Valahol "érthető", és mondjuk "normális", de nem éppen elfogadható.


Szerencsére engem még nem hülyéztek vagy marháztak le. Csupán reflexszerűen komcsinak, zsidónak, cigánynak és/vagy libsinek szoktak nevezni kapásból fél tucatnyian, ha valami - sértő szavaktól mentes - kritikát merek írni "egy bizonyos" pártvezérről valamelyik fórumon.

2010. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Megvolt a napi világmegváltás...dobj le egy sört, kacsints rá egy csajra...attól jobb lesz.


A politikát mer sz@rjuk már le...

2010. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

"Normális ember-e az olyan, aki lehülyézi, lemarházza ismeretlen felebarátját csak azért, mert más párt, pártvezér szimpatikus neki?"


Normális, sőt! A civilizáció haladásának bizonyítéka. 80 éve még hasonló helyzetben a sörösüvegek röpködtek a szocdem és a kommunista munkások között az újpesti lebujokban, és még simán késekkel döfködték egymást Berettyóújfalun a parasztok a helyhatósági választás előestéjén. 800 éve pedig simán kardélre hányták vagy máglyára rakták egymást az eltérő véleményen lévők :)))


A T. Kérdező is normális, legfeljebb kissé izgága, kissé túlzottan moralizáló hajlamú. De hát 63 éves korában az ember már szereti oktatni az ifjúságot :)))

2010. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát, ha így vesszük, akkor igazad van. Tényleg normálisabb dolog valakit ismeretlenül lehülyézni, mint kardélre hányni. Persze, ha meghallgatnánk, aztán azt mondanánk: -Értem a szempontodat öregem, de nem értek vele egyet! Szerintem. Hát persze egy kioktató, öreg, moralizáló egyedtől mi más várható? Ha kioktatásnak veszi valaki a mondandómat, hát nem annak szántam, bocsánat. De úgy látom a fiatalabbak se mentesek ettől a modortól, akár idősebbet oktatnak ki, akár egymást! És hozzá néha milyen modorban! Csak ezért kérdeztem rá erre a jelenségre! ( Bocsánat, hogy megszülettem, ígérem, még egyszer nem fog előfordulni!)
2010. jan. 26. 08:24
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Ez nem normális dolog, de magyarok vagyunk, és a magyarok körében ez elfogadott, olyan mint az össznépi adócsalás:)
2010. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Egyetértek a kérdezővel és az előttem szólóval is.
2010. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Itt a legvéresebb szájúak 15-20 éves kölykök, ne vedd a szívedre, hisz nem érdemes őket komolyan venni. Az is szajkózzák bőszen, hogy ha nem tetszik, el lehet menni. Hát bizony én már gondolkodom rajta, akarok-e itt élni!
2010. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az MSZP-sekre mit lehet mondani?

Horn 30% infláció, 15-20% munkanélküliség, mindenki menjen nyugdíjba aki csak akar.

Megyesi, kapott a Fidesztől egy rendezett államháztartást és működő gazdaságot, kb a ciklusa felén már lehetett volna egy 50-60 lépést tenni, ő viszont 100lépett egyből a hatalomért. Gyurcsány már a hatalmat is azért vette át mert Megyesi a korrupció és a támogatói tőke ellen szeretett volna menni egy kicsi, mert tudta hogy baj van.

Aztán az Öszödi semmittevésével, és a jöjjön a tőke bármi áron magatartással, a korrupció életformává tételével teljesen bevégezett. Bajnai, csak is az IMF, és a tőke, de az hogy az ország reálgazdasága szétesik, vagy hogy olyan károkat szenved el a gazdaság amit 10 munka lesz visszatornázni, az maga a vicc.


Ezért érthetetlen, az MSZP-s agy, és a nyugdíjas a legrosszabb, aki nem érti hogy ha gazdaság alól kihúzzák a talajt csak hogy osztogathassanak, akkor jövőre csak mindent vissza kell venni kamatosan!


Aki ezeket a tényeket nem ért és csak azt mormolja hogy Horn és 10-20% ba növelte a nyugdíját miközben 15-30% volt az infláció, OV meg csak 4-8% ban miközben az inflációt leszorította 15-ről 6% ra, az nem ostoba?

2010. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

10:17 Nem ez volt a kérdés, hanem lásd fent!

2. Válaszoló: Igazad van! A sör finom, a lányok szépek, a politikát pedig ilyen közegben legjobb lesz@rni!

2010. jan. 26. 11:16
 10/12 anonim ***** válasza:
ha komcsi akkor igen.
2010. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!