Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kezdődik Mo-ban a...

Mikor kezdődik Mo-ban a polgárháború?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk a feszültség az országban.

A hiteleseket kisemmizik a bankok a tisztes munka meg csak egyre csak kevesebbet ér.

Azt szeretném megkérdezni ,hogy mikor lehet számítani összecsapásokra meg polgárháborúkra?

Mert ha tudom előre akkor nem fog meglepni annyira a dolog és fel tudok valamennyire készülni rá.

Köszönöm ennyi lett volna a kérdésem..


2011. szept. 19. 12:01
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Valóban azt veszem észre én is hogy egyre élhetetlenebb Magyarország. Sokan csak a magyar találékonyságnak köszönhetően tudnak (élni). Megnéznék egy külföldit mit kezdene itt legálisan magával?? Szerintem semmit csak éhen halna ,de azt jogtisztán. Rambónak üzenem ,hogy a parlamentbe nincs szinte senki oda ne menjen.


A másik amin már csak nevetni birok ,hogy a tüntetésre engedély kell... Hát hol élünk? Óvodába??

Engedély.. XD

Engedély kell arra hogy a nem tetszését kinyilvánítsa a lakosság.

Ha a sok sok elégedetlen Rambó elszabadul és halomra veri meg leöli a tisztelt országházat akkor a képviselők és felelősöktől majd biztos vagyok benne hogy ellenőrzik Rambóéknak van e erre engedélyük??! Mert ha nincs akkor a féltégla a balta meg a szamurájkard csak láthatatlanul átsuhan a fejükön mint a hologram. Ott megbukik a fizika mert engedély nélküli. XD

O Istenem..

2011. szept. 19. 15:40
 22/32 anonim ***** válasza:

Ha lesz ilyen én is megyek!Rambonak üzenem:készülj ember,veled van az ERŐ:3

De egyébként igen,valaki megtanítana lőni és adna fegyvert a kezembe,akkor ott lennék én is.Az EU-nak úgy tudom belügybekbe nincs beleszólása csak külügyekbe.Max.pofáznának egy kicsit és ennyi.Most kellene valakinek összefognia a tömeget.Csodálkozom is,hogy még nem tette meg senki.Gyurcsány beszéde után már szinte azonnal mentek fel Pestre a tüntetők.Remélem hamarosan történik valami,mert ezt a hazai helyzetet nem lehet már sokáig bírni!24/N

2011. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

15:40


"Valóban azt veszem észre én is hogy egyre élhetetlenebb Magyarország."


Nincs "élhetetlen ország", az "élhetetlen" szót ugyanis emberekre szokták használni.


Országokra max. az alkalmazható, hogy "lakhatatlan", de Mo. nem az, mivel 10 millióan lakják.


"Megnéznék egy külföldit mit kezdene itt legálisan magával?"


Pont néhány napja mutatták a tévében az idetelepült hollandokat. Ők pl. földet művelnek, képzeld, teljesen legálisan.

2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:59


A helyzetet nem lehet bírni, bezzeg ha visszajönne Ferike, egyből lehetne, mi? :))))

2011. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem,Ferike is mehet a levesbe.Se rá,se Orbánra nem lehet számítani.Sosem voltam szocipárti.
2011. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%

"Pont néhány napja mutatták a tévében az idetelepült hollandokat. Ők pl. földet művelnek, képzeld, teljesen legálisan."


Szerintem van elég sok magyar is Magyarországon, akik szívesen tennék. Csak éppen nincs foldjuk. És mint azt mindenki tudja, tisztességes úton idehaza nem lehet annyi pénzt nemhogy félretenni, de megkeresni sem, amibol annyi foldet lehetne venni, hogy érdemes legyen a muvelésével foglalkozni. Szép lehetoség ez a hollandusoknak (nameg más kulfoldieknek), csak a magyaroknak ez nem adatik meg.

2011. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Igen én is gondolkodtam a földművelésen csak kiszámoltam hogy ha semmi nem jön közbe (betegség váratlan kiadás)akkor tudok venni annyi földet 198 év spórolásból hogy már érdemes legyen művelni.. De akkor még egy gereblyét nem vettem nem gépeket. :) Én elhiszem hogy egy holland aki 400ezer forint álláskeresői segélyt kap hogy tud venni itt Magyarországon pár hektárt de én nem. Lehet az a baj hogy magyar vagyok??

Amúgy megkérdem hogy a hollandok itt földműveskednek az oké.. volt már belőle hasznuk?? Majd ha adózni kell XD XD XD mennek is...

2011. szept. 19. 20:01
 28/32 anonim ***** válasza:

17:37


Az valami egészen elképesztően csodálatos, hogy az egyik pillanatban mindenki azon sír, hogy jaj de olcsó a magyar föld, mi lesz így, fel fogják vásárolni, aztán a következő pillanatban, ha túrni kéne a földet, kiderül, hogy jaj, túl drága, ezért nem megy a földművelés :))))

2011. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

ma 20:01


1. Nem Budapest belvárosi házhelyen kell kukoricát termelni, mert az tényleg nem térül meg.


2. Földet bérelni is lehet.


3. Lehet pályázni is mindenféle támogatásokra és hitelekre.


4. Lehet társulni is.

2011. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

1Nem a földművelésről tettem fel a kérdést

2Én nem keresek negyed annyit mint egy külföldi..

3Neki olcsó 4x es keresetből megvenni ,nekem drága mert 4x annyit kell érte dolgoznom.. (ha csak 4x annyit kéne):(

4 Örülök hogy olyan jól megy neked és nem kell azon gondolkoznod hogy 16-án mire kifizetted a gázt a villanyt és a vizet az adót 10 ezer forintból hogy kéne jövő honap 10 ig kihúzni?? :(

De ha ilyen jól megy akkor tessék itt a lehetőség társuljunk,,

-Jaa vagy félsz ,hogy behúzlak?? Én is félek hogy te húzol be.. :(

2011. szept. 19. 22:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!