Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen rohadt sz*r és lassú az egészségügy?

Figyelt kérdés

Jó, most lehet mondani, hogy ha ennyire tudom mondani, akkor csináljak jobbat, de már elegem van.

Kellett a munkahelyre bőrgyógyászati, meg tűdőszűrési igazolás, ami annyi, hogy bementem, elmondtam, hogy minden oké, rám nézett a doki, és jöttem is ki a papírral.

Erre mi volt?

3,5 órát vártam, hogy sorra kerűljek, amikor direkt szóltam, hogy nekem csak az a papír kell, és megyek is, ha lehetne, bemennék gyorsan.

Aztán még azt is elém tették, aki utánam jött FÉL ÓRÁVAL!

Háziorvosnál is, kellett beutalóó, és arra a rohadt kis papír darabra várakoztam 2 órát, amit megírtak fél perc alatt...

Mi folyik itt Magyarországon?

Nem hiszem, hogy máshol is így megvárattatnánek egy jobb EU-s országban...


2011. szept. 20. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Gyurcsányék és Bajnaiék elkú.rták!
2011. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márpedig máshol is váratnak.Sőt (pl.Németországban) még 10 eurót is fizetsz csak azért hogy bemehess a rendelőbe. Mert ott van vizitdíj. És ugyanúgy vársz a sok nyugdíjasközött 3 órát.
2011. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ó hát őket azt ne felejtsd el hogy a közalkalmazottakat nem teljesítményarányosan fizetik. Ezért olyanok mit a csigák.

Én például az önkormányzatom ablakát rúgtam ki majdnem ,ugyanebből az okból. Megvettem életem első kocsiját és a hivatalba ha hiszitek ha nem az átíratáshoz szükséges dokumentumokat egyesével kérte a nő. Elsösször a forgalmit kérte el.:) én hülye odaadtam utánna kijött hogy nem lehet átíratni mert kell a törzskönyv. hazagyalogoltam érte mert már forgalmi nélkül nem akartam kocsikázni. és utánna köölte hogy a törzskönyv is kell.. azért is hazamentem .és ez így ment tovább míg minden hülyeség nem lett meg. Még az aútószerelőhöz is el kellett mennem igazolást kérni hogy milyen fajta váltó van a kocsimba. Na akkor keltem ki magamból mert a kocsival meg hogy menjek le szerelőhöz ha nincs forgalmim? Mit mondok a rendőrnek? És nem adta vissza a forgalmim mert az átíratás folyamatát már megkezdte... :P


Rohadjon meg az összes közalkalmazott link csöves életképtelen egyén... Állítom azért vannak ott mert sehova nem vennék fel őket ilyen hozzáállással.

2011. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
másodiknak biztosítási csekket akartam írni csak törzskönyv lett. de az elején nem közölte volna 1 tételbe miket kell hoznom 6x mentem haza aznap legyalogoltam vagy 16 km et az a lényeg.
2011. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert a legtöbb orvos munkaidőben olvassa el a szokásos napilapjait... tapasztalat, nem egy orvost láttm már véletlenül kinyitódó ajtó mögött kényelmesen újságot olvasva, miközben kint kb 20 ember várt rá... vagy a mi háziorvosunk pl egész nap kávézgat meg a védőnővel pletykál. Itt minden számít nekik, csak a beteg nem
2011. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne feledd hogy sokan vannak akiknek"csak egy papir kell"!

A "csak egy papir"mogott,komoly felelosegteljes munka van!"Csak egy papirt"is ezer fele' kell dokumentalni...

En NY-ban a nogyo'gyaszomnal csupan 2 orat varakoztam es 25$ vizitdijat fizettem plusszban....Masreszt mindenki siet,nem csak te!

2011. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy átlagos napon a legtöbb szakrendelésen nyitáskor minimum 30 ember van. Ha mindegyikre csak 5 percet szán az orvos, az 5x30=150perc, magyarul 2 és fél óra, ami elég hosszú annak, aki a végére marad.

De ezek szerint te még nem láttad, hogy milyen az, amikor tényleg összedől a rendszer, például akkor, ha a több órás várakozás után kapsz egy előjegyzést 6 hónapra, mert nincs orvos...

2011. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!