Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok esetben antifasisztának...

Sok esetben antifasisztának vallja magát, miért esik át egyből a ló túloldalára, miért viselkedik ocsmányul?

Figyelt kérdés

Facebook-on olvastam egy csoportot, hát kiakadtam rendesen! Antifasisztának vallják magukat, és attól eltekintve még arra, hogy "antifasiszta" nem is mondanánk sokan nagyon semmit, hogy Magyarországon abszolút nincs fasizmus és nincs a veszélye sem... Azonban ezek az "emberek" (igen, ezek után már csak így idézőjelben) miért esnek át a ló túloldalára? Nagyon a túloldalára? Wc papírral, szemeteszsákkal gyalázzák a Turul szobrát, hogy megvillogtassák, mennyire elegük van a naaagy magyarországi rasszizmusból... Normálisak ezek??? Nem írom, hogy állatok, mert az állatok kulturáltabbak ennél! Mit ártott nekik a turul, mint jelkép, egyáltalán hogy fűződik a rasszizmushoz? Vagy kiállnak Kertész Ákos mellett? AZ MI? Az az egyén durván magyargyűlölő, gusztustalan izé... Miért kell csak azért valakinek a saját népére, nemzetére támadni MINDEN LEHETSÉGES MÓDON, mert antifának vallja magát?

Attól még, hogy valaki elítéli a rasszizmust, miért lesz hungarofób őrült?

Ezeknek mi van az állampolgárságukhoz írva? Magyar???


L20


2011. szept. 22. 01:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Valószínű, de egy rakás zsidó/cigány.

Jobbikos vagyok.

2011. szept. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Fú, de kiakadtam!
2011. szept. 22. 02:04
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Tőlem?
2011. szept. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Dehogyis. :)


Attól, amit leírtam...

2011. szept. 22. 02:13
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

A 90-es évek elején szinte minden egyetemista SZDSZ-es vagy fideszes (azaz liberális) volt, és minden fiatal liberálisnak vallotta magát, kozmopoliták voltak, divat volt az anarchizmus, marihuánát szívni szinte kötelező gyakorlat volt. A 2000-es évek elejére kezdett kiegyenlítődni, és a 2000-es évek végére lett masszívan jobboldali a közeg, aztán 2008 után a szélsőjobb lett divat.


Ma már nem izgalmas, nem polgárpukkasztó, nem nonkonformista dolog szélsőjobbosnak lenni. A csapból is a zsidózás-cigányozás folyik. A Jobbik egy unalmas parlamenti párt, amely nem csinál semmit, csak hízik a képviselői fizetésből.


Liberális párt vagy normális példányszámú liberális lap viszont nincs. Liberálisnak lenni manapság polgárpukkasztó, izgi, menő egy 16 éves számára. Fordul a kocka.


Pár év múlva itt is kommunisták vagy liberálisok lesznek a fiatalok, mint mondjuk ma Spanyolországban vagy Németországban.


Aztán újabb 5-10 év múlva megint szélsőjobbosok.


"Mit ártott nekik a turul, mint jelkép, egyáltalán hogy fűződik a rasszizmushoz? Vagy kiállnak Kertész Ákos mellett? "


Ugyanolyan eredetinek és jófej polgárpukkasztónak érzik magukat, mint te 3 évvel ezelőtt, amikor gondolom nagymagyarországos matricát ragasztottál a táskádra, hogy a vén komcsi történelemtanárodat bosszantsd.

2011. szept. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Ugyanolyan eredetinek és jófej polgárpukkasztónak érzik magukat, mint te 3 évvel ezelőtt, amikor gondolom nagymagyarországos matricát ragasztottál a táskádra, hogy a vén komcsi történelemtanárodat bosszantsd."


Tényleg? Ez teljességgel kizárt, mivel én 3 évvel ezelőtt nem ragasztottam olyan matricát a táskámra, a történelemtanáromat, aki egyébként tényleg kommunista volt, pedig eszem ágában sem volt bosszantani. Ő tanítani járt az iskolába, én pedig tanulni.


Egyébként pedig ebben a csoportban javarészt nem fiatalok vannak, hanem középkorú nők és férfiak. Turul szobránál is azok vannak lefényképezve nagy büszkén a tettük után...

2011. szept. 22. 02:18
 7/22 KÁELEF ***** válasza:
22%

Mert az a szobor egyben jelkép is, fasizmushoz köthető jelkép, nem tudom miért jelent ez másoknak mást, nekem a nyilasok rémlenek fel ezzel kapcsolatban és az örjöngve kommunistázó, zsidózó árpásávos elmebetegek.

Úgy látszik nem mindenki tanult a történelemből és az ezért ismétli önmagát.

2011. szept. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Az ocsmány viselkedés épp az antifákra jellemző, tehát ez épp a ló eredeti oldalán való maradásnak minősül.
2011. szept. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 /Anita_'94/ ***** válasza:
72%

KÁELEF, megmondta a gyurcsány haverod: ha nem tetszik...

Csak azt nem értem, hogy a noékrisztina miért nem megy inkább haza, ha annyira nem tetszik itt neki?

2011. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező kár, hogy nem adhatok zöld kezet, ha lehtne adnék:)

Egyetértek veled, ezek az emberek(sajnos a szélsőjobban is vannak ilyen csoportok ezt senki sem tagadhatja) az antifasiszta jelző alatt akarnak vandálkodni. Ugye vannak olyan fiatlok, akik egy régi magyar jelkép alatt, az árpádsávos zászló alatt akarnak vandálkodni, a cigányság miatt dobálnak, pusztítanak ami nem szép dolog(ők oknak a cigányságot, a zsidókat mondják ezek a hazaáruló szemetek ugyan ezt csak fordítva)


DE!!!


ahogy mondták, a szélsőjobb általában a fiatalok körében lett DIVAT amit a fiatalok ki fognak nőni és nyugodt, békés bölcs hazafiak lesznek 10-20 év mulva.


DE!!!


ahogy mondtátok ezek a hazaárulók már idősebb eemberek, harminc körülöiek akik meggyalázzák a turul szoobrot, és ők valóban hazaárulók!


El kell dönteni egy magyar embernek, hogy ki mellé áll: egy fiatal szélsőjobbos csoport később ha ezt kinövik igazi hazafiak mellé(reméljük)


vagy egy középkorú hazaáruló csoport mellé


HAZAFI<->HAZAÁRULÓ

el lehet dönteni kinek érzed magad

2011. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!