Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz -ha az elmult egy...

A Fidesz -ha az elmult egy evet nezzuk- hogy lehet meg most is nepszeru?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Akik jól jártak az egykulcsos adóval,azok körében népszerű,mások körében nem.

A közvélemény kutatásokat pedig manipulálják. (Eddig is)

2011. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DrGempa ***** válasza:
59%
Mert lótuszfalók rendje meghamisítja a valós eredményeket.
2011. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is manipulálják. Én akárkivel beszélek, senki nem elégedett. Mellesleg szerintem az emberek nagy része azt mondja, hogy nem menne el a szavazásra. Akik elmennének, azok közül lehet, hogy még mindig a Fideszre szavaznának a legtöbben. Egyébként én sem mennék el, mert sajnos nincs jobb. Az MSZP-re nem szavaznék, az tuti.
2011. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Bár az orbánjúgendek ezt nem képesek tudomásul venni, de a fidesz jelenleg országosan 16%-on áll. Tehát még az MSZPnek is alácsúszott.
2011. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

A közvéleménykutatók azt kérdezik, hogy kire szavaznál, nem azt, hogy ki tetszik :)))


A Fidesz azért kapna most is 50%-ot, mert vele szemben olyan pártok állnak, mint a nevetséges Jobbik és a szánalmas MSZP. Ahhoz nagyon sokat kellene hibáznia a Fidesznek, hogy az átlag szavazó az MSZP-t jobbnak találja nála.


Amúgy az elmúlt 1 évben kb. stagnált a munkanélküliség, stagnáltak a reálbérek, 1,5%-ot (kb. semmi) nőtt a gazdaság. Sem romlást, sem javulást nem lehetett összességében érezni. Éppen ezért a lakosságnak nincs sok oka rá, hogy visszasírja mondjuk azt az MSZP-t, amelynek a kormányzása viszont kész katasztrófa volt.

2011. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzuk, a közvélemény kutatások kb. a 100 ember válaszát rávetítjük 10 millióra szintjén állnak, ez csak az idióták szerint reprezentatív. Azután ott vannak a vezetett adatbázisok, amik garantálják a várt (megrendelt) eredményt. Nem véletlen, hogy pl. a Nézőponttól még sohasem láttál hihető és hiteles tanulmányt.
2011. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 09:14


Kár, hogy nem érted a reprezentativitás fogalmát.

2011. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez relatív.az előző 2 kormányzati ciklus tatárjárásához képest tűnhet népszerűnek,de szerintem nem az.szív a lakosság keményen.
2012. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fuerteventura válasza:
Ez egy remek kérdés. Az országban sok a nyugdíjas. Az átlag nyugdíjas egyszerűen gondolkodik. Kap kb évente egyszer egy kis nyugdíjemelést,stb,és máris rendkívül elégedett az aktuális kormánnyal. A választás előtt néhány hónappal még kap egy 13. havi nyugdíjat,és tuti hogy megint az aktuális kormányra szavaz. De minden más párt ezt csinálná. Sajnos ez a Magyarok sorsa. Több 100 éve.
2017. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!