Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a JOBBIK-ot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 20:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Azért mert ha 10 embert megkérdezel az utcán akkor 6 szerint az erőszakossággal házasítják.

Persze ez az én meglátásom , kíváncsi vagyok a többi válaszolóra.


Ökörköri

2011. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%

Nincs olyan párt akit mindenki szeretne, tulajdonkléppen minden pártra igaz, hogy sokan nem szeretik.

A jobbiknál ennek az okai:

1nem ismerik eléggé

2félnek tőlük, hiszen radikálisak, meg szélsőjobbosok (ezzel rontották el az egészet)

3rossz hírét kelti a média(aminek biztos hogy van alapja, hiszen nem zörög a haraszt...)


Jómagam nem nem határolódok el a jobbiktól, bár jobbikos sem vagyok, van amiben egyetértünk van amibe nem, viszont nembiztos, hogy most ebben a gazdasági helyzetben a jobbikra van szüksége magyarországnak, mint 2/3addal rendelkező vezetők.

2011. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16%
Mert azt hiszi mindenki hogy a jobbik az atyaúristen... közbe meg ki tudja mi sülne ki belőle, azon kívül hogy szabadon lehetne cigányokat verni (akiket én is utálok, meg ugye a többség emiatt szavazna rájuk). Csak ugye menő a sok tini közt, mert ők az atyaúristenek. Én amúgy egyetértek velük bizonyos dolgokban, na de ugyebár, ez ennél komplikáltabb...
2011. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt megértem, hogy a zsidók és a cigányok nem szeretik... és így a lakosság egy jelentős része kiesik a lehetséges szimpatizánsok közül.
2011. szept. 24. 21:20
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
Azért amiért FankaDelit se szeretik.
2011. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
mert vannak baromságok a programjukban. ez az erőltetett abortusztörvény pl, vagy az egyházpolitikájuk stb. Jobbikra szavaztam, de néhány dologgal nem értek egyet. Kissé csőlátásúak.
2011. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
90%
Szerintem azért, mert sokan csak a médiában látják őket, ahol mindennek elmondják őket. Na meg hogy nem tudják, milyen cigányokkal egy községben élni. (Csak a Jobbik tesz valamit értünk nálunk pl.) Valahol tesznek valamit, és rögtön felfújja a média, rossznak állítják be. Én spec. látom, mit tesznek meg, ezért vagyok jobbikos.
2011. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
31%
Én az LMBT-ellenességüket ismerve nem szeretem őket. (Erre még rátett egy lapáttal Dúró Dóra ominózus parlamenti beszéde és a kollektív feljelentés.)
2011. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

Mert beveszik, amit a médiában összehazudnak róluk, vagy csak akkor hallanak ha a média valami botrány kapcsán felhozza. Mert ha időnként meg is jelennek mondjuk a Ma reggelben akkor is, a legtöbb ember RTL meg TV2 híradóját nézik, és ott kevésbé megnyerőek.

Aki nincs olyan helyen, ahol sok a cigány, még a problémával sem szembesül, kivéve ha olyan oldalakat olvas, amik lehozzák a velük kapcsolatos negatív híreket is, de ezeket is egy szűkebb réteg olvassa.

A Jobbik népszerűbb lehetne, ha kapna nagyobb média-támogatottságot, de jelenleg fideszes kézben van a média, és így nehéz erősödnie.

2011. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
62%
Leginkább azért, mert ki van mosva az emberek agya és félnek a sátánista gonosznáciktól.
2011. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!