Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Civil hetihetes - Ezek egy...

Civil hetihetes - Ezek egy beszéljükmeg talent show-t akarnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A Heti Hetes konstans


Konstansan MSZP-s- SZDSZ-es


Mivel most a Fidesz van hatalmon, kicsit népszerűbbek lesznek.


Az a legnagyobb baj velük, hogy ők pártokhoz kötődnek és nem értékrendhez.

Pont ezért ellenszenvesek nekem.


Ja és az sem a legjobb, hogy ha nem az aktuálpolitika a téma, akkor egymás oltogatásán (amit 10 éve ugyanúgy csinálnak) semmire nem képesek.


Én nem nézem már egy jó ideje, most is megy, de inkább nem kapcsolom be :)

2011. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

szerinten egyedül ennyi a pozitívum a Fidesz kormányzásában - mivel a Heti Hetes kissé balos műsor, nagyobbat csattannak a poénok, én szeretem.

főleg a humor miatt nézem, maga a műsor politikailag nem tud befolyásolni, a saját beállítottságom és értékrendem szerint gondolkodom.

el kell ismerni, hogy elég gyakran van olyan, h kimondják az igazságot politikától függetlenül.


kíváncsian várom ezt a civil Heti Hetes kezdeményezést, érdekel mi lesz belőle... biztos arra alapoztak, h sok embernek van még véleménye 1-2 témához és szívesen kifejtenék ott... :)

2011. szept. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ők nem akarnak hanem csinálják elég régóta és elég jól.


Ökörköri

2011. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!