Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most hétvégén lennének...

Ha most hétvégén lennének előrehozott választások, akkor melyik párt nyerne?

Figyelt kérdés
És Te melyik pártra szavaznál?
2011. szept. 27. 13:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Fideszre.
2011. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Azt nem tudom megtippelni, hogy ki nyerne, de ha most lennének a választások, szerintem én nem adnék le érvényes szavazatot. Fideszre nem szavaznék, mszp-re szintén nem, jobbikra kizárt, lmp-re nem hiszem, más meg tudtommal nincs. Szavaznék szívesen, ha értelmét látnám, de jelenleg egyetlen olyan párt sincs, amelyik erre érdemes lenne.
2011. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

Igaza volt annak aki azt mondta, hogy mindig arra szavaznak akire azthiszik, hogy nincs rosszab nála, de én a kiábrándult fideszesekre írtam azt, hogy még mindig az mondják, hogy a legkisebb rossz

bocsi ha nem foglamaztam érthetően:)

2011. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
40%
Minden bizonnyal a Fidesz nyerne.
2011. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:55


Ha valaki szerint a Fidesz a legkisebb rossz (=legjobb választás), az mitől "kiábrándult" ? :)))

2011. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Most is a Fidesz nyerne, alacsony részvétel mellett. Ameddig az ellenzéke ennyire szánalmas, addig ez nem is fog megváltozni.


(Én pedig momentán otthon maradnék. Először életemben.)

2011. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

"Ha valaki szerint a Fidesz a legkisebb rossz (=legjobb választás), az mitől "kiábrándult" ? :)))"


Na keresztapám, aki eddig angy fideszes volt mondta ezt a fideszre, miután fél órán keresztül szidta:D hogy ez meg az nem jó, meg a gazdagok zsebét tomi stb, hozzátette, hogy bár még most sincs olyan aki jobb lenne a fidesznél

Más fideszes ismerőseimmel is besézltem már, ők is eképen vélekedtek vala:D

2011. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

csuzlee


Abszolút egyetértek keresztapád véleményével!!Én is Fideszes vagyok,de van egy-két dolog ami dűhit!

2011. szept. 27. 20:01
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 19:26


Én is tudnám órákon át sorolni a Fidesz hibáit, ettől azonban nem leszek "kiábrándult". A kiábrándult a politikában annyit jelent, hogy valaki X-re szavazott, de most már nem szavaz X-re. Nem azt jelenti, hogy kritikátlan X-szel szemben.


Ezt nem értik a szocik, és nagyon csodálkoznak, hogy miért nem hullik az ölükbe hirtelen pár millió szavazat. Hát azért nem, mert ha nem hibátlan a kormány, akkor is sokkal jobb marad annál, amit ők tudnak ajánlani.

2011. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
b@sszátok meg nektek miért 32%-ban hasznos az hogy azt irtam a jobbikta szavaznék? Kérdezte a véleményemet elmondtam lehet lepontozni MSZP-s nyomoroncok
2011. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!