Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja még JEDI-vallásúnak...

Ki fogja még JEDI-vallásúnak népszámlálni magát?

Figyelt kérdés
Vicc ez az egész névtelen népszámlálás, valszeg én is JEDI vallású leszek, de állítólag ha láthatóan sok ilyen válasz lesz, akkor nem fogják figyelembe venni, magyarul meghamisítják.
2011. szept. 27. 19:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéljük néhányan haverok akkor igen, tudod, társaságban jó a hülyülés:)
2011. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Innen lehet letölteni

[link]

2011. szept. 27. 21:04
 13/34 anonim ***** válasza:
49%
Én jedi mester vagyok, szóval biztosan ezt írom be. :D
2011. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
66%
Én nem fogom jedi vallásúnak beíratni magam, inkább római katolikusnak, hiszen az vagyok
2011. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
47%

"Én nem fogom jedi vallásúnak beíratni magam, inkább római katolikusnak, hiszen az vagyok"


Kemény vagy bazki...

2011. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
56%
az már igen kemény, aki interneten anonimként beírja hogy jedi jó vicc, de erre a népszámlálásra egy csomó pénzt költenek, és sok ember dolgozik azért, hogy pontos statisztikát kapjunk pár ember meg beírja, hogy jedi...
2011. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

"pár ember meg beírja, hogy jedi..."


Nem olyan kevés az.

Ausztráliában 70 ezren vallották magukat Jedinek, Kanadában 21 ezren, Új-Zélandon 53 ezren, ami a népesség 1,5 százalékát jelentette. Angliában és Walesben több mint 390 ezer Jedi volt 2001-ben.

2011. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
55%

de azért ez szomorú...

Én szeretem a vicceket, néha túlzásba is viszem, de ha komolnyak kell enni akkor legyek komoly

2011. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
Én teljesen komolyan gondolom a sith vallást..
2011. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
84%

Jó, de szerintem a jediket nyugodtan elkönyvelhetik nem hívőknek. Én mondjuk nem tudom hova sorolni magam, papíron róm.kat. vagyok de saját létfilozófiám van amire eddig nem alapítottam vallást( :D ) és nincs is tervben. Szóval marad a semmi vagy a jedi ami poén akkor meg inkább poénkodjunk egyet.

Ja, aki meg büszke a hitére (volt egy katolikus hozzászóló) annak nem beszólni kell, hanem tisztelni őt érte, mégha ti nem is hisztek (én se nagyon). Aki beszól az ilyennek vagy lepontozza az aláírja ezzel a szegénységi bizonyítványát. Kár, hogy ennyi ilyen vagy.

2011. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!