Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja még JEDI-vallásúnak...

Ki fogja még JEDI-vallásúnak népszámlálni magát?

Figyelt kérdés
Vicc ez az egész névtelen népszámlálás, valszeg én is JEDI vallású leszek, de állítólag ha láthatóan sok ilyen válasz lesz, akkor nem fogják figyelembe venni, magyarul meghamisítják.
2011. szept. 27. 19:51
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Akkor te megtagadod a vallásodat? Papírod van róla. Nekünk nincs semmiről se papírunk, mi nem állunk semmilyen sötét oldal mellett, amelyek egymással háborúznak a koncokért. Háborúzik a zsidó, a palesztin, az arab, a katolikus a protestáns, a hindu az iszlám, a görög istenekről nem is beszélve, mindenki a maga szenteskedésében hisz. mi csak a világbékét szeretnénk, de ezt mindenféle színbe bugyolált vallás elrontja.
2011. szept. 27. 22:30
 22/34 anonim ***** válasza:
Én vagyok a jedi mester... :D Igaz, engem megkereszteltek, mint római katolikust, de nem bérmáltam, így nem vagyok tagja egy egyháznak és vallási közösségnek sem a Jedi Renden kívül... :D
2011. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nem megtagadom, a kérdés úgy hangzik, hogy hova tartozónak ÉRZED magad, vagyis nem a papírformára kérdez rá, úgy mint a nyelvtudásnál sem a nyelvvizsgára hanem a nyelvismeretre.

Ha meg valaki háborúzni akar úgyis talál rá okot, ha nincs majd csinál, ennek a vallások meg egyéb identitás csak a köntös amire hivatkoznak.


Amúgy annak vallod magad aminek akarod. Az erő legyen veled ifjú padavan, sokat kell még tanulnod de egyszer belőled is bölcs mester válhat.

2011. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
akkor inkább azt írom, hogy padavan vagyok
2011. szept. 27. 23:26
 25/34 anonim ***** válasza:
Kérdező a te válaszodat miért nem lehet felpontozni? :) +1
2011. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Nemtom, de nagyon kéne a szavazatod a szenátusban ifjú padavan testvérem.


Látod, az egykori padavan aki az erő 2/3-át bitorolja, és mindig harcról beszél, és arról, hogy a javunkat akarja megfogadta a bölcs Yoda tanácsát. Ő nem csak megpróbálta elvenni a pénzünket, hanem el is vette!

2011. szept. 27. 23:43
 27/34 anonim ***** válasza:
Nem most kell jedinek lenni, elég október elsején annak érezni magad, hiszen az akkori állapotot kell beírni. Így ahova mondjuk október 20-án érnek, de a személy időközben elhunyt, akkor is be kell írni valamit - még ha senki sem tudja, hogy október elsején milyen vallást is követett az illető. Ez a vicc, nem az, hogy valaki jedinek vallja magát. De hajrá mindenkinek, csak bátran :-) Azt sajnálom, hogy a statisztikákba nem kerül bele minden egyéni válasz, lennének érdekességek, az biztos.
2011. szept. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, sokat tehet az, akit csecsemő korában megkeresztelnek. Később lehet, hogy már nem is érdekli az egész dolog és már nem is keresztelkedik ki.
2011. szept. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Én nem!

Én a Dzsucse híve vagyok és Kedves Vezetőnké :)

2011. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

09:44

Mármint Orbán Führeré?

Az is egész érdekes, hogy mennyi hívője van még mindig, pedig az való életben gyakorlatilag minden ember szidja mint a rühes kutyát. Úgy érzem, hogy az ő 50%a is ilyen hitbéli dolog, vagy létezik vagy nem. :)

Asszem akkor én már inkább Istenben hiszek, az kevesebbet hazudik. Ja és a midikloriánokban :P

2011. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!