Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek így meg lehetne...

Szerintetek így meg lehetne oldani az ország költségvetési gondjait (egy időre)?

Figyelt kérdés
Múltkor a villamoson hallottam, hogy beszélget két férfi, hogy ez a költségvetési hiány mizéria simán megoldható lenne, és azt mondták, ha a romák nagy részét kiírtanánk, vagy minimum elküldenénk az országból, kb. nem lenne költségvetési hiány, mert amennyi kárt tesznek, meg amennyi segélyt kapnak az több milliárd forint évente. Van benne valami nem?
2011. szept. 29. 15:40
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
47%

"Én is utálom a liberálisokat"


Jó lenne, ha úgy utálnád őket, hogy ismernéd a fogalmat

2011. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
47%

"Linkeltél egy dokumentumot ami töbszáz oldalas. Nagyon köszönöm!"


A tájékozottságnak ez az ára.

Ha nincs rá időd, inkább ne vitázz.

2011. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
47%
amúgy nem értem, hogy ezt az 52%-os trollt miért nem tiltják már ki innen...
2011. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
47%

"Újabb cigány integrációs csomag. Önmagában 100 milliárd forint csak ez. "


Jó. Akkor leszel szíves kidolgozni egy olyan javaslatot az integrálásra, ami nem kerül pénzbe.


menni fog?

2011. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
47%
ja és igen, az nem játszik, hogy ki kell őket irtani.
2011. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

"Ha ez az állításod igaz lenne, semmit nem mérnénk, mindent csak "becsülnénk""

Amiről az embernek nincs (vagy nem is lehet) tudomása, ott igenis helye van a becslésnek. Olvastam olyan cégről, ahol a kreativitás volt a fontos, és a jeletkezőnek olyan feladatot adtak, hogy számolja ki, hogy a Csendes óceán X pontján he leejtenek egy 3 kg-os vasgolyót, az mennyi idő alatt ér le az óceán fenekére. Nem adtak meg neki semmi adatot, arra voltak kiváncsiak, hogy mire jut a semmivel, hogy találja fel magát, és esetleg konyít e valamit a fizikához. Nem vagyok cigányügyi szociális minisztériumi díszpinty, ahogy te sem, én becsülök, becsléseim nagyságrendileg pedig helytállóak, ez a link is pont ezt támasztotta alá. Ki nem sz@rja le, hogy 200-300 vagy 800 milliárdot fordítanak évente a cigáyságra, a lényeg az, hogy minden esetben TÚL SOK az összeg, és minden esetben eredmény nélküli! Az a te bajod, hogy hajlamos lennél elveszni a részletekben. Legyél picit gyakorlatiasabb!

""Én is utálom a liberálisokat"


Jó lenne, ha úgy utálnád őket, hogy ismernéd a fogalmat"

Én úgy utálom őket, hogy pontosan ismerem a liberalizmus fogalmát, és emellett még hallgattam is az utóbbi két évtizedben őket épp eleget. Nincs náluk visszataszítóbb jelenség a politikában, a hazugságaikkal pedig már rég tele a padlás.


"A tájékozottságnak ez az ára.

Ha nincs rá időd, inkább ne vitázz." Nem nem. Amiről szó van, az terjengősen is egy jó féloldal. Én is belinkelhetném neked most a Magyar Közlönyt 1995-ig visszamenőleg, de baromira nem jutnánk vele előrébb, mert nem tartozik ide. Ne engem nézz le azért, mert lusta vagy venni a fáradtságot, hogy úgy támaszd alá az érveidet, hogy azt szegény vitapartnerednek ne kelljen 2 hónapig bogozgatni. Ha te igénytelen vagy, én is sz@arok rád (már elnézést), nem nézem át a hülyességeidet, nem azért mert nem tudnám, hanem azért mert nem akarom, jobb dolgom is van. Előbb érj meg arra, hogy tisztességgel vitatkozz, érvelj, és akkor majd te is ezt kapod tőlem. Amit csinálsz az slendriánság! Odab@szod a vitapartnereidnek a Magyar Közlönyt, és ha nem olvassák el, vagy annyira pofátlan, hogy próbáld magad erkölcsi győztesnek beállítani a vitában, meg mintha húde nagy tudású volnál, közben meg nem tudsz te lópikulát sem! :)


"amúgy nem értem, hogy ezt az 52%-os trollt miért nem tiltják már ki innen..." A 39%-os is itt van, ez egy ilyen oldal.


"Jó. Akkor leszel szíves kidolgozni egy olyan javaslatot az integrálásra, ami nem kerül pénzbe.


menni fog?" Menni fog! Ott a szlovák példa! MEgcsinálták és működik!

1. Segély nuku! Menjetek dolgozni mostantól, kapáljátok a földet, oldjátok meg! Lassan 100 éve a hátsótok is ki van nyalva, annyi pénzből amit az integrálásotokra szántunk már a kongói bokorrekettyés négerekből is atomfizikust faragtunk volna, ti meg pont ugyanott vagytok ahol eddig, élősködtök, bűnöztök, menőztök és röhögtök szerencsétlen gazda népen, hogy mit össze szenvednek, hogy embert faragjanak belőletek. Hát ezt ni! Nincs segély! Munka van, vagy éhenhalás. Ha életképtelenek vagytok, az a ti problémátok!


2. Erre a cigányok reakciója mi volt? A szokásos. Betörés, lopás, garázdaság, balhé, gyilkolás.

3. Mit reagáltak a szlovákok? Kijöttek a kommandósok, és laposra verték őket. Bementek utánuk a házakba is, kiráncigálták őket az ágy alól is, hogy minden érintett megértse végre, hogy ezt a viselkedést a többségi társadalom tovább nem tolerálja.

4. A cigányok lenyugodtak, tudomásul vették, hogy nincs segély. Egy részük dolgozni kezdett, más részük (akiknél ez nem jöhetett szóba alternatívaként) elhagyta az országot.

Itt a mese vége fuss el véle. Mindent meg lehet oldani, csak nem kell túl sokat görcsölni rajta.


"ja és igen, az nem játszik, hogy ki kell őket irtani." - Mintha nem is velem vitatkoznál! Ennek kapcsán már kifejtettem a véleményemet. Ha nincs eszed, legyen noteszed, úgyhogy olvass vissza, mit írtam erről! (Ennyit nem bírsz megjegyezni, de tőlem elvárnád, hogy az 500 oldalas baromságodat böngészgessem mi?!) Kis butus! :D

2011. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!