Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz vele, hogy a...

Egyetértesz vele, hogy a Munkáspárt 2006 a Jobbik betiltását kezdeményezi a párizsi békeszerződés alapján?

Figyelt kérdés
A párizsi békeszerződésben hazánk vállalta, hogy területén nem engedi fasiszta szervezetek működését. A Munkáspárt 2006 egy csomó bizonyítékot gyűjtött össze azt igazolva, hogy a Jobbik fasiszta-náci párt. Ez alapján be lehet tiltatni.
2011. szept. 29. 18:39
1 2 3
 11/24 doboszoli ***** válasza:
50%
A kérdésre válaszoltam, nem pénzügyi tanácsot kértem.D)
2011. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
A Jobbik fasiszta náci párt? Tudtommal csak rendet akar tenni ebben az országban, nyilván akinek ez bántja a csőrét, félnivalója van, az abban a pillanatban a jól bevált varázsszóhoz nyúl: fasiszta, náci. Tenni akar a bűnözés ellen például. Ja, hogy a legtöbb bűnöző a cigányok közül kerül ki? Hát istenem, ez a szomorú valóság.
2011. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

"Ja, hogy a legtöbb bűnöző a cigányok közül kerül ki? Hát istenem, ez a szomorú valóság."


Milyen szomorú valóság? A legtöbb bűnöző arányaiban kerül ki a cigányok közül, de szó sincs róla, hogy a legtöbb bűnöző cigány lenne. Ráadásul ahogy a Jobbik ellenségképet kíván teremteni az alig 5%-os cigányságból, na az a szomorú valóság!

A cigányok magasabb bűnözési arányának alapvető oka az adott társadalomba integrálódásuk hiányos volta. A gazdasági körülményeik általában rosszabbak, többségük szakképzetlen, munkanélküli, ebből is következően jövedelmük alacsony. Ezen kisebbségek kétféle civilizáció között élnek: saját kultúrájukat részben már elvesztették, a többségi középosztály kultúráját azonban még nem vették át. Elvesztették hagyományos kisközösségi kapcsolataikat, így megszűnt azok hatékony szabályozó funkciója.

Erre mit kínál a jobbik? Ircsukki!

2011. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 doboszoli ***** válasza:
89%

Azért a kiirtás durva, bár lehet, hogy hatékony.D)

De:

Egy közismert bv. intézet parancsnoka személyesen mondta nekem, hogy a bent lévők aránya 70/30% körül van évek óta. Mit gondoltok ki javára?

2011. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Biztos a svédek javára kik mindig minden bűntényt megúsznak...
2011. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 doboszoli ***** válasza:
79%
Nem tudom miket "úsznak meg", de telibe találtál.
2011. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%

"A Munkáspárt 2006 egy csomó bizonyítékot gyűjtött össze azt igazolva, hogy a Jobbik fasiszta-náci párt."

Ezek egyébként érdekelnének.

"Egy közismert bv. intézet parancsnoka személyesen mondta nekem, hogy a bent lévők aránya 70/30% körül van évek óta. Mit gondoltok ki javára?"

Amerikában meg a négerek vannak így.

De gondolj bele: ha te az éhenhalás küszöbén lennél, és senki se adna neked munkát (mivel "büdös tolvaj cigány" vagy), te is inkább a börtönkosztot választanád.

2011. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
19:18 Érvelésed valóban figyelmet érdemel, de: kinek a hibája, hogy nem tudnak (vagy nem akarnak) integrálódni? Nem a magyar társadalomé, nem az enyém, nem is a tiéd, sőt még a piszok politikusoké sem, mert azok kiállnak mellettük, költöttek már rájuk nem tudom hány milliárdot, hogy felzárkóztassák őket. Eredmény?... Másik dolog: ki tiltja meg nekik, hogy tanuljanak, kiemelkedjenek? Amelyikük akar, tanulhat (van ilyen is), ez a múltban is így volt. Ennyi idő után ideje lenne egy ultimátum, hogy most már mondjuk öt éven belül mutassanak valami pozitív hozzáállást a beilleszkedésben, tanulással, munkával, VISELKEDÉSSEL. Legyenek törvénytisztelő, becsületes, állampolgárok. Ha nem teljesítik, akkor ülhetnek a repülőre, és el innen. De a jegy nem retúr.
2011. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 doboszoli ***** válasza:
66%

Voltam ilyen helyzetben. Bár nem éheztem, de "senki sem adott munkát". Nem is pár hétről volt szó.

Mégsem fordult meg a fejemben, hogy elvegyem azt, ami nem az enyém.

Most akkor legyek megértő??

Hangsúlyozom, nem a bőr színe dönt nálam, hanem a viselkedés.

2011. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%

19:02


"Próbáld értelmezni az árnyaltabb megfogalmazásokat."


Mitől árnyalt az, hogy neked a "vaj vastagsága" a legfontosabb? Ez nem árnyaltság, hanem primitív anyagiasság plusz proletár igénytelenség :))))

2011. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!