Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok-e akár egy hangyányi...

Láttok-e akár egy hangyányi reményt is arra, hogy Orbán Viktor a legkésőbb 2010-ben esedékes parlamenti választásokig kiemelt szerepéből visszavonul? Nem Ő lesz pártja miniszterelnök jelöltje és a pártelnöki tisztséget is átengedi.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 20:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

semmi esély sincs erre!!!!!


kivételek: halál, kóma, súlyos baleset, halálos betegség, halálos titkosszolgálati fenyegetés

2009. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Jó lenne, ha hagyna más tehetségeket is felnőni a Fideszben. Most mindenki más egy kaliberrel elmarad, így természetes választás OV a miniszterelnökségre. Nem gondolom, hogy őt csak a hatalom érdekelné, de ha még jobban aggódna az ország sorsáért, akkor több nagy formátumú szakembert engedne előre, akik lassan át tudnák venni a szerepét.

Persze ez rosszul is elsülhet, ha mondjuk úgy jár a Fidesz az új tehetséggel, mint Dávid Ibolyával az MDF: a kalapos hölgy nagyon szimpi, a párt meg a küszöböt rágja.

Tehát egyrészt nem ártana mást előtérbe engedni, de ez csak hosszabb távon képzelhető el.

2009. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Nincs rá sok esély, mivel a közvéleménykutatások szerint népszerűbb Kósánál és Navracsicsnál. Ez mondjuk elég furcsa, de ez a helyzet.
2009. ápr. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellene visszavonulnia?
2009. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Kizárt, de a kisebbik rossz jogán nincs más verzió :(
2009. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

10:15-nak Mert én azt szeretném. Kizárlag az Ő személye - a személye iránt érzett végtelen gyűlölet - az oka annak, hogy nem kormányprogramra szavazok hanem a lelkiismeretem és szívem szerint.

Előre kérem, hogy ne menjünk bele durva vagdalózásokba, sértegetésekbe: Lehet, hogy tehetséges. Ha nem lenne az, nem tudta volna magást "megcsinálni" választmányi elnöknek (1992 előtt ugyanis a FIDESZ-nek nem volt kiragadottan első számú vezetője, vagyis elnöke), pártelnöknek, miniszterelnöknek, majd szinte automatikusan újra pártelnöknek. De azért annyira nem tehetséges, mint amennyire Ő gondolja magáról, sokan még Nála is jobban gondolják, illetve annyira, mint ahogyan azt szereti híresztelteni magáról, illetve visszahallani.

Én ne szeretem Őt, és soha nem is fogom megkedvelni.

11:02-nek. Ez egy higgadt tárgyilagos válasznak tűnik, de én éppen fordítva éreztem, és úgy szavaztam. Megmondom őszintén, hogy a Gúnár nyakut totálisan alkalmatlannak tartottam bármilyen vezetésre, és kifejezetten örültem, hogy visszakozott, de annak idején a kétszeresen rossz és a két és egynegyed-szeresen rossz közül a számomra - és szerintem - kétszeresen rosszat választottam.

2009. ápr. 28. 16:04
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
11:02-es vagyok: Hát figyelj, az teljesen világos hogy az mszp szadesz páros kiheréli az országot úgy, ahogy van. Ezen a ponton már muszáj félretenni bármiféle szimpátiát és bármennyire is rühellem a fideszt, nem látok más megoldást jelenleg. Remélem csak a szimpla orbánutálat nem fordítja meg a választást, mert még egy mszp kormányt nem viselek el, megyek inkább külföldre.
2009. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Én a has pártra szavazok

:P

2009. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Őszintén - már-már kétségbeesetten - feltett kérdésemre ez volt a legrokonszenvesebb, és a leginkább kivitelezhető válasz.

A korábbi kedves kérdésfeltevőnek: Miért kell a pártok neveit úgy kifordítani, hogy az már egy kellemetlen értelmű és érzetet adó szó legyen? Ez valami pótcselekvés féle? (Más, nálam kevésbé kifinmultabb lélek ezt a kérdést nem így fogalmazta volna meg!) Annak, hogy az országot el kívánod hagyni, tiszta szívemből örülök, de mint a másik oldalon álló lebeszéllek, és nem javaslom, mert akkor az MSZP hamadszor is nyerni fog, és akkor még rosszabbul fogjátok magatokat érezni ebben a sokat szenvedett kis országban!

2009. ápr. 29. 16:46
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező: te beteg vagy!
2009. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!