Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek a Fidesznek, hogy...

Elhiszitek a Fidesznek, hogy 2013-ra jobb lesz és ha igen miben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 18:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%

Persze. Nézd meg Orbánt, neki MÁR MOST IS jobb. Aztán majd mindenkinek jobb lesz. Először a Fidesz vezérkarnak. Aztán majd az összes narancsnoknak is.


Ja hogy miből? Hát a reformokból. (Nem megszorítás, értem én, értem...)

2011. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
19%

Az ország helyzete jobb lesz: csökken az eladósodottság, a gazdaság növöget valamicskét, a szociális leépítés előrehalad, így a versenyképesség javul.


Az előrejelzések szerint a közelgő európai és amerikai recesszió 1-1,5 évig tart, utána valamivel derűsebb lesz a gazdasági helyzet és a magyar gazdaság is jobban növekedhet. Ez kevéssé múlik sajnos a magyar kormányon. Minél tovább húzzák-halasztják a görög csőd elismerését, annál tovább tart a mostani káros gazdasági bizonytalanság.


Összességében tehát a gazdasági helyzet javulni fog, de ha az európaiak nagyon sokat hibáznak, akkor csak lassan.


A depressziósok, mindig nyafogók, nihilisták, cinikuskodók és öngyűlölők hangulata viszont nem lesz jobb, nekik ugyanis másra lenne szükségük, pl. egy pszichiáterre, vagy arra, hogy valaki megszeresse őket, stb.

2011. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Elballagok a boltba, és amikror hazaérek egymás mellé teszem a blokkot, és a fizetési papíromat.


Azután majd megmondom, hogy jobb, vagy rosszabb a helyzet.


Ehhez képest a kormányszóvivő, a nemzetközi sajtó, a hitelminősítő, a Világbank, a G8 értekezlete, a brüsszeli bizottságok, az MSZP kampánya...stb

EZEK MIND AZT MONDANAK, AMIT AKARNAK...


Csak a fizetési papír, mellé a blokk, mellé a számlák. Azután majd megmondom. Addig nem is nyilatkozom, mert nem vagyok cigány jósnő.

2011. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 doboszoli ***** válasza:

Az "előrejelzések" bőven Németh Lajos jóslatai alatt vannak, hihetőség szempontjából. Az dönti majd el, tudunk-e vastagabb vajat kenni a kenyérre.(a vaj példa...)

Kb. Helmettel értek egyet. Ígéretekkel tele van a ....padlás.

2011. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
42%

MÁR MOST JOBB!!!


Matolcsy szeme hizlalja a jószágot (próbáltatok már a szemébe nézni? :-D)

[link]

[link]


A gazdaság ismét dübörög:

[link]


Természetesen ez a reformoknak köszönhető:

[link]


Az emberek tele vannak pénzzel:

[link]


A Pannon Puma feltámadt, csak ti nem veszitek észre!

[link]


Pedro

2011. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
65%

20:32


Te nem tudsz semmit.


Matolcsy EGYIK SZEMÉVEL a gazdaságot hízlalja, A MÁSIK SZEMÉT AZ ÁLLAMADÓSSÁGON TARTJA.


Emiatt a képessége miatt is ő a sziniszter...

2011. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Jaaaaa.... Hát ezt valóban nem tudtam.


De így már minden érthető! Akkor most... Ugye akkor nincs is okunk aggódni, minden rendben van???


Csak kicsit még bizonytalan vagyok, annyira sokkolt az iménti felismerés...


Pedro

2011. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

És mondd...


A gazdaság és az államadósság ENNYIRE különválik??? :-D


Pedro

2011. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%
Mi a sz@rtól lenne jobb? 1 db új munkahely nincs, a fizetések reálértéke csökken, a gazdasági növekedés jövőre vagy nagyon lecsökken, vagy egyenesen recesszióba süllyedünk, az áfát megemelték, a jövedéki adót emelték, minden fogyasztási cikk drágább lesz. Ráadásul könnyebb lesz kirúgni a munkavállalót. 2013-ra akkor lesz jobb, ha előre hozott választások lesznek. :D
2011. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Linkelek egy képet neked, vesd össze mi történt eddig.

Te is el fogod tudni dönteni mennyit ér a szavuk !


[link]

2011. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!