Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014 a Jobbik éve lesz?

2014 a Jobbik éve lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem a Jobbik ha nem is 2014-ben,valamikor fel fog törni,de már most megelőzte az MSZP-t és 2014-re a Fideszt is beérheti.De ez csak ez én véleményem,úgyhogy a tiétekre is kíváncsi vagyok:)
2011. okt. 5. 18:33
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
89%

Hát remélem.

Az MSZP már megmutatta mit tud, köszönjük...

A Fideszből már most elegem van, annyira megújítják az országot hogy már a hajamat tépem itt a nagy újításban, mert megint minden csak szarabb lesz, főleg a "kis embernek" :S

A Jobbik sem tökéletes, de sok dolgot tisztán látnak, amit a többi nem, vagy nem akar.

2011. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
57%

"Sohasem támogatnék egy "kulturált" pártot, és szerintem mások sem."


Mondjuk ez látszik is a válaszaid színvonalán.

2011. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
50%
És ezzel most én, vagy a többi válaszadó nem voltunk eddig tisztában? Vagy mi újat állapítottál meg?
2011. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy te vagy itt a legprimitívebb troll.
2011. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
80%
Elképzelhető. A legtöbb választó mind az MSZP-ből, mind a Fideszből kiábrándult. Ezeket a pártokat ismerik, tudják mire számíthatnak tőlük, és a legkevésbé sem elégedettek velük. Logikusan következik, hogy egy új, eddig még nem kormányzó párt jó esélyekkel indul 2014-ben. A kérdés, hogy melyik lesz ez a párt? LMP, Jobbik, vagy egy ma még nem is létező garnitúra? Attól függ mivel lehet megszólítani az embereket.
2011. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
58%

20:23 vagyok, véletlenül félkészen elküldtem, szóval folyt köv:

A Fideszt alapvetően két okból utasítják el:

1) Túl radikális. Mindent megváltoztat, módosít, a hatalmát akarja bebetonozni.

2) Nem elég radikális. Nem meri következetesen képviselni a nemzeti érdekeket a pénzügyi világszervezetekkel, EU-val, stb szemben. Nem volt elszámoltatás, nem fejezte be a rendszerváltást.

Akik szerint a Fidesz túl sokat tett, azok inkább LMP-hez húznak, akik szerint túl keveset, azok inkább a Jobbikhoz. Persze ez túlzott leegyszerűsítés, sok ember szerint nem is a változtatások mennyiségével és mélységével van baj, hanem a konkrét lépésekkel. Változtatni kell, de nem ezt, és nem így.

Aztán szerepet kap a média által sugárzott kép: az LMP szadesz utódpártként van beállítva, a Jobbik meg fasiszta csőcseléknek. Kérdés ebből mennyi igaz. Illetve mennyi igaz a szavazópolgárok szerint.

2011. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
89%
Úgy legyen!
2011. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
83%

Merem remélni.

Meglátjuk mire képesek.

2011. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
15%

Na, ha EZ a banda fogja kormányozni Magyarországot, akkor lehúzhatjuk a rolót:


http://www.youtube.com/watch?v=izPePbyRbQU

2011. okt. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
17%
NEM A FIDESZ ÉS NEM IS A JOBBIK! remélem...
2011. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!