Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014 a Jobbik éve lesz?

2014 a Jobbik éve lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem a Jobbik ha nem is 2014-ben,valamikor fel fog törni,de már most megelőzte az MSZP-t és 2014-re a Fideszt is beérheti.De ez csak ez én véleményem,úgyhogy a tiétekre is kíváncsi vagyok:)
2011. okt. 5. 18:33
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
68%

Ma 10:10


Ámen! Ott voltak például az alkotmányhoz a kiegészítő módosítások, amit egytől egyig leszavazott a Fidesz, úgy hogy az ellenzéki pártok közül egyedül a Jobbik nyújtott be módosító javaslatokat! Volt egy olyan javaslata pl. a Jobbiknak, hogy a nemzeti zászlón ezentúl hivatalosan is szerepeljen a Kossuth címer, de még ezt is leszavazták, és kérdem én milyen hátrány érte volna az országot, ha ezt a javaslatot elfogadják? Véleményem szerint semmi az égvilágon. Az a baj, hogy a 2/3 mellett nagyon kicsi a Jobbik mozgástere mint ellenzéki párt, ha benyújt valami módosító, vagy kiegészítő javaslatot, (ami eddig nem is kevés alkalommal történt meg) azt rendre leszavazzák!

2011. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
0%
Az Isten mentsen meg tőle minden jóravaló magyart. Ez a Vona mindenkit ellenségként kezel a saját hazájában: ellenség a cigány, a zsidó, a munkanélküli, a gazdag, a szegény. Ha rajtam múlik, biztos soha nem került volna be. Azt hallottátok, hogy el akarja zavarni azt az országból, aki nem dolgozik? Talán inkább azon kellene dolgozniuk, hogy munkahelyek legyenek, és nem elüldözni az embert a saját hazájából. Ez egy szemét fasiszta barom!
2011. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
92%

"Az Isten mentsen meg tőle minden jóravaló magyart. Ez a Vona mindenkit ellenségként kezel a saját hazájában: ellenség a cigány, a zsidó, a munkanélküli, a gazdag, a szegény. Ha rajtam múlik, biztos soha nem került volna be. Azt hallottátok, hogy el akarja zavarni azt az országból, aki nem dolgozik? Talán inkább azon kellene dolgozniuk, hogy munkahelyek legyenek, és nem elüldözni az embert a saját hazájából. Ez egy szemét fasiszta barom!"


Nem megmondtam hogy betépve, és bebaszva ne ülj a gép elé O.o? Olyankor sok eget verő baromságot hordasz össze!

2011. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
74%
Bárki jöhet, aki nem a 21 éve csődbe vezető szélsőliberális politikát viszi!!! A Jobbik az utolsó remény!
2011. okt. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
69%

Adjon az Isten!!


Kérdés, miért visszakozik ennyire mindenki a Jobbiktól? A zsidók vezethetik az országot? Mondjuk a Orbán? Zsidó!!

Vagy az MSZP? Nem látjátok amit mások látnak? Ennyi begyöpösödött ember :D Jobbik ne... de mindegyik kapott esélyt, ennél szarabb már úgy sem lesz, mit vesztenél vele ha a jobbik lenne 2014-ben?


Szebb Jövőt!

2011. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 Valaki0702 ***** válasza:
59%
covenant videójához annyit fűznék ,hogy a nyugat már becsapott , átvert , meglopott a kelet viszont új remény lehet és én támogatom a halál büntetést !! DE gondolom cigány vagy azért félsz a JOBBIktól!!!! Szebbb jövőt JOBBIK!!!
2011. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

"DE gondolom cigány vagy azért félsz a JOBBIktól!!!! "


Én nem vagyok cigány, de ha te is iráni fegyvereseket hoznál ide a saját néped ellen, akkor Vonával együtt te is hazaáruló vagy.

2011. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Felesleges pártokról vitázni! Az lesz a hiteles politikus, aki kiáll és kijelenti, hogy M.o. nem kíván a továbbiakban az illuminatik csicskája lenni. Amíg ez nem történik meg, csak dumaszínház minden.
2011. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!