Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Schmitt Pálról?

Mi a véleményed Schmitt Pálról?

Figyelt kérdés

Szerintem egy fölösleges, kirakatember, a Fidesz bábja, azért van hogy megtestesítse a demokrácia látszatát


Nekem ez a véleményem


2011. okt. 8. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
báb
2011. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. akkora gyíkság a posztja, mint az eddigi közt. elnököknek.
2011. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok rá hogy letudja-e írni a nevét.
2011. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A személye megmutatta, mennyire felelseges a köztársasági elnök Magyarországon.
2011. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Egy undorító gerinctelen ember. Köpönyegforgató alak.

1976-ban az Astoria szállodának lett a vezérigazgatója. Erről azt kell tudni, hogy állami kézben volt. Abban az időben ilyen magas pozícióba csak a rendszer legnagyobb barátai kerülhettek. Erről és a lehallgatásokról bővebben itt:


[link]


Ő lett a NOB elnöke és aláírta(!), hogy Magyarország bojkottálja a Los Angelesi olimpiát, ezzel benyalt a kedves szovjet vezetőknek, rengeteg karriert derékba tört, de ő azért kitolta oda a képét állami pénzen, mert neki lehet.


Aztán hirtelen pálfordulás következett és ő lett a nagy nemzeti, az igaz magyar akit tisztelni kell. Amikor Orbán kitalálta, hogy ő legyen a közt elnök Sólyom helyett (akit szintén ők javasoltak, de ő alkotmányjogász és picivel több esze van) még Kövér László(!) és több más fideszes is tiltakozott. Orbán ekkor világossá tette, hogy ha nem ő lesz az elnök, akkor lemond.


Pali bácsi kampányol a magyar nyelvért, de először az elnöki honlapra rakja ki a helyesírási hibáktól hemzsegő irományát (wordben futtatott egy ellenőrzést, de még így is sok hiba maradt benne, mi lett volna ha nem is javít a word?), aztán a balhét elvitették valami huszadrangú munkatárssal aki az elnöki hivatal szerint Pali bácsi nevében és mindenki tudta nélkül tette ki az írást. Mit mondja, ki-ba-szot-tul hihető. Aztán ezt eljátszották megint, utána meg Paprika csárdás eset (álamfő). Azóta kínosan ügyel, hogy sehova semmit ne írjon, de kampányolni azért tud minden szir szar iskolában, hogy ne smsezzetek.

Egy darab olyan törvény nem volt még amit ne írt volna alá. Amit utoljára szignózott arról tudta ő is, hogy törvénytelen, mert az EU előre szólt. Nem tudom milyen érzés lehet mégis aláírni. Szerintem ez konkrétan bűncselekmény. Független elnök, hangoztatja, de a Viktorkájához berohant a Parlamentbe aláírni a törvényt. El sem olvasta. lol


A véleményem, hogy egy szar alak. Eddig röhögtem a szerencsétlen tótokon, hogy egy fogyatékos Gasparoviccsal verte meg őket az ég, de hogy ez velünk is megeshet...

2011. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Schmitt Pál

egy udvarias tisztességes ember szerintem, és nincsenek hátsó szándékai!

2011. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. variáció: droid

2. variáció: csicskás

3. variáció: lefizetik

4. variáció: megfenyegetik

5. variáció: elvakult jobboldali

6. variáció: egyszerűen hülye

7. variáció: az eddig említett variációk tetszőleges keveréke

2011. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!