Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a cigányokat?

2011. okt. 11. 16:04
 41/91 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Gültem, most őszintén! Te szereted a cigányokat?
2011. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pozitív diszkrimináció? Csak nézd meg milyen segélyeket tudnak felvenni, mesélhetnék, hogy az 5. kerületben a Cigány Kisebbségiek miket adományoznak. Üdültetik őket nyáron a Balatonnál 4*-os szállodában, húsvétra pénzt és sonkát kapnak stb., még ha bűncselekményt követnek el se kapnak sokat, mert hát hátrányos helyzetűek.
2011. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
6%

17:54


A kor feudális viszonylataiban az, hogy nem szeretnek dolgozni, semmi mást nem jelent, mint nem földművesek voltak. Akkoriban nem volt segély, kézművességből éltek.


17:56


Nem kifejezetten rajongok a cigány kultúráért.

Neked olyan, mint a matematika, ha nem is szereted meg kell tanulni együtt élni vele, és hasznodra válhat.


17:58


Ha ilyen jó a cigánynak te miért nem mész annak?

2011. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem megyek, mer zsigerből utálom őket, egy élősködő fajta, még Indiában azok a nyomorultak is kivetik maguk közül ezeket a korcsokat. Ha ennyire véded őket élj velük, próbálj meg segíteni nekik, ne csak a szád járjon. Biztosra veszem, hogy a legnagyobb cigány gyűlölő lennél.
2011. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
92%
Mert a mer helyett
2011. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
91%

Kovács Gültem kit helyettesítesz? talán rejehw szabin van?

Azért utálom azokat a roha@dékokat mert kötekednek, nem dolgoznak, köpködnek, ordibálnak, rongálnak, lopnak, hazudnak, megfélemlítenek, erőszakoskodnak, bandában járnak, azt hiszik minden az övéké nem becsülnek semmit és senkit(csak a fajtársukat már aki) de a legnagyobb baj az hogy ÉLNEK!!!

2011. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
11%

Emlekszem...Nekem nem csak a diomat loptak el,majd az egesz dio'famat!MAGYAROK!ONKORMANYZATI DOLGOZOK!"Gallyazas"cimen..Ahan


Emlekszem!Mar ovodaban pufoltek a tarsaim a ciganyokat...Aztan az iskolaban..Pfejj budos-tetus cigany nem jatszom veled!Kb. ilyen kiszolasokkal..Jah!Akit mar gyermekkoruktol kezdve kirekesztenek,elnyomnak,megalaznak az majd biztos tisztes,rendes felnott lesz!Ugye?Ti igy gondoljatok?Volt egy osztalytarsam...Ibolyanak hivtak...Roma volt!Apolt,rendes csaladbol szarmazott a szulei dolgoztak!O" volt az egy szem roma az osztalyban...Erzelmek nelkul rugdostak,kopkodtek derek magyar osztalytarsaim!6. osztalyban kiirattak a szulei...Kesobb talalkoztam vele,alkoholista lett belole!


Megjegyzem nem vagyok cigany szarmazasu!De van bennem tolerancia,erzelem!Van lelkem!Ha egy cigany ver egy magyart,azt is elitelem!De nem alltalanositok.....Es szamtalan ugyeskedo",arogans,tolvaj magyart is ismerek!Gondolkodjatok....

2011. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 /Anita_'94/ ***** válasza:
90%
Az, hogy én nem szeretem a cigányokat, nagyon finom megfogalmazás. És egyáltalán nem áll szándékomban megtanulni együtt élni velük.
2011. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
86%
azt ugye nem csak én vettem észre, hogy a kérdező csak provokál minket? ugyanis eddig választ ő nem írt
2011. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
0%
költözz a a marsra anita
2011. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!