Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg vagytok elégedve Orbán...

Meg vagytok elégedve Orbán Viktor munkájával?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:15
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
20%

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:48


Ebben igazad van de én a mostani kormányzásukra gondoltam

2011. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
55%
Értem én. De szerintem a mostani kormányzásul alatt még több kért fognak okozni, mint az elmúlt húsz év kormányai együttvéve. Én még nem is láttam olyan pártot aki még a Fidesz kártékonyságát képes lett volna felülmúlni. Pedig tarolt itt az MSZP és az SZDSZ is rendesen.
2011. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
56%

Ez igy van.

Most épp azon tevékenykednek hogy be betonozták magukat nem hogy az országgal tennének valamit.Számomra az is érdekes hogy most nincs több ezer tüntető mint 2006ban.Mondjuk az is elmond valamit hogy a MSZP azért nem vereti szét Budapestet hogy kormányra kerüljön mint a Fidesz.

2011. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén szólva kedves 64es MSZP párti sem vagyok. De az tény, hogy még mindig többre becsülöm őket Orbánéknál.
2011. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén szólva elégedett.
2011. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gond, hogy Magyarország egy szegény ország.

Arról meg igyekeznek megfeledkezni, hogy itt 2 millióan jól élnek 8 millióan meg igen problémásan. Mivel felhúzták már a vasfüggönyt tudjuk mi zajlik a fejlettebb országokban. Ott sincs kolbászból a kerítés de a dolgozót jobban megbecsülik és honorálják. Itthon ez viszont addig nem kivitelezhető amíg nem nyitunk új gazdasági kapcsolatokat,munkahelyeket és nem néznek alaposan a vállalkozók és a nagy vezetők körme alá, hogy ugyan már honnan van az a 20 milliós kocsi miközben odabent a melósaidnak 70 ezret adsz kihasználva hogy ő kénytelen ennyiért is kiontani a belét. Nemrég halottam a szöveget idézek: "Aki dolgozik előrébb jut aki nem dolgozik az hátrébb kerül,,. A helyzet az, hogy sokaknak az egészsége is rámegy annyit túlorázik mégse jut előrébb! Na hogy is van ez?


A Lényeg nem itélkezem mert másfél év kevés. De!

Remélem nem felejtik el az emberek mit ígért O.V

2013 a GYARAPODÁS ÉVE LESZ.

KÍVÁNCSI LESZEK.

2011. okt. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

"A Lényeg nem itélkezem mert másfél év kevés. De!

Remélem nem felejtik el az emberek mit ígért O.V

2013 a GYARAPODÁS ÉVE LESZ.

KÍVÁNCSI LESZEK."


Nehogy nagyot koppanj! Ha az eddigi tevékenysége nem ad táppontot, akkor nagyon elfogult vagy Nem gondolod?

2011. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
72%
Mert dolgozott valaha ez az ember?
2011. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
61%

Milyen szomorú az, hogy azon vitatkoztok, hogy ki okozott nagyobb vagy kevesebb kárt. Egy normális országban azon kéne vitatkozni, hogy ki tett több jót/ki végzett hasznosabb munkát.

Hogy elégedett vagyok-e O.V. munkájával? Hát, a saját szempontjából biztosan jó munkát végzett. Az én szempontomból kevésbé.

2011. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

13:26

13:26-nak

"Nehogy nagyot koppanj! Ha az eddigi tevékenysége nem ad táppontot, akkor nagyon elfogult vagy Nem gondolod?..


Ha végigolvastad amit írtam akkor rájöhetnél, hogy nem vagyok az a kimondott Orbán fan, viszont tény, hogy aki másfél év alatt csodát vár az nem a földön jár.

2011. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!