Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár "akinek nincs semmije...

Lázár "akinek nincs semmije az annyit is ér" János mint új HUMÁN-csúcsminiszter? Ez egy vicc?

Figyelt kérdés
Itt még a szrt is köntösbe bújtatva eladják kenyérnek. Ez az ember ilyen felfogással HUMÁN csúcsminiszter? Hihetetlen.
2011. okt. 15. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem vicc, hanem a Fidesz határtalan cinizmusának, a burzsuj gőgnek és a kiskeresetű polgárok megvetésének egy újabb megnyilvánulása.
2011. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez kb = Ov "panel proli" elszólása.
2011. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért meglepő ez a fityesztőL?
2011. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ezt már megcáfolták. Mindenesetre ha Rózsa nénit kidobja a pibe, akkor jöjjön csak.
2011. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Fidesz egy vicc, csak kár, hogy morbid.
2011. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Mivel Békés megyei vagyok, Lázárt személyesen is ismerem. Mindig korrekt, higgadtan politizáló ember volt, meg lehet nézni a különbséget Hódmezővásárhely és Szeged között, ahol ugye Botka úr lassan "két éves feltárása" zajlik a városban, az emberek pedig valahogy nincsenek ott az építkezéseken, vagy csak nagy ritkán, így ki tudja mikor fog úgy kinézni megint mint ahogy egy nagyvárosnak kellene. Erre az úgynevezett elszólására meg csak azoknak kellene haragudni, akiknek tényleg nincsen semmije. Azért furcsa, hogy azok akik nem élnek a béka feneke alatt, van lakásuk, családjuk, munkájuk, senki nem vette magára ezt a kijelentést. Akiknek szó szerint tényleg nincsen semmijük, és már nem huszonévesek, hanem mondjuk 40-60 év között vannak, ott már azért lehet abban valami amit mondott, nem gondoljátok? Nem a mostani fiatalokra gondolt, ez nagy tévedés. Tény, hogy megjött a "beszélő kedve" mióta a Fidesz ilyen arányban megnyerte a választásokat, de akkor is végzi továbbra is keményen azt a munkát amit mindig is, legfeljebb kicsit többet enged meg magának azóta. A hatalom általában kicsit megszédíti az embereket, csak nem mindegy milyen mértékben. Azt meg már jól tudjuk, hogyha valaki mond valamit Fideszes részről, azt azonnal kifordítva tálalják az ellenzéki médiák. Ez már csak így lesz. Értelmes ember ő, meg fog felelni a posztra.
2011. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Abba most felesleges belekötni hogy Hódmezővásárhely nem Békés, hanem Csongrád megyéhez tartozik. Csak a fórumozókat ismerve gondoltam leírom.
2011. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kolopele úgy látom még mindig nem érted, miért verte ki ez a biztosítékot a legtöbbünknél.

Pedig én sem vagyok koldus, nem éppen segélyből élek, de emiatt az egy mondata miatt kiutasítanám innen.


"Erre az úgynevezett elszólására meg csak azoknak kellene haragudni, akiknek tényleg nincsen semmije."


az ország jó részének nincsen semmije és lehetősége sincs már, hogy legyen is valaha. ja és akikor a mondat morális kérdéseket felvető részét nem is érintettem. nem minden az anyagiasság.

De te ezt képtelen vagy megérteni és tovább véded ezt a köpedelmet, aki pont a "semmim nincs ,annyit is érek" emberek szavazataival jutott a bársonyszékbe.

"Azért furcsa, hogy azok akik nem élnek a béka feneke alatt, van lakásuk, családjuk, munkájuk, senki nem vette magára ezt a kijelentést."


nyilván mert nekik van valamijük. Hidd el, hogy Lázár rájuk is értette.

Lázár csak a gazdag ember az ember.

ez van.


Ő lesz egyébként a Fidesz Kóka Jánosa.

2011. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

kolopele, gondolom a Gyurcsány-féle "elkurtuk" is csak félre van értelmezve, hiszen teljesen másra akart utalni, ez nyilvánvaló, nemde?

*insert sarcasm*


Nah kb. úgy véded te most Lázárt mint annak idején az elvakult MSZP fanok Gyurcsányt az öszödi után.


És had ne kelljen rá még egyszer emlékeztetnem, hogy alaptőke nélkül (külföldi tőke) megszívtad volna, mert felveszed a hitelt svájciba és bedől az üzlet a válság után.


Tegyük fel hihetetlen ballépést csinál az üzlettársad vagy te és bebukjátok az egészet. Gyárastól autóstól házastól elvisz mindent a behajtó. És ott állnál 40-60 évesen szó szerint 0 vagyonnal. Hogy értelmeznéd akkor, annak fényében Lázár mondanivalóját?


Mert az ő szemében egy senki lennél ha ez megtörténne. Most viszont esetleg tartana valamire. Egészséges mentalitásnak tartod ezt?

2011. okt. 15. 12:19
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
"mert felveszed a hitelt svájciba és bedől az üzlet a válság után." Ez semmiképpen nem következett volna be, mivel már régen ki lenne fizetve az az összeg, ami akkoriban rá lett szánva. Arra viszont hogy mi történne akkor ha egy akkora baklövést követne el valamelyikünk ezen a szinten , hogy jön a behajtó, elvisz mindent, ezen még nem gondolkoztam el. Tudod miért? Mert legális úton, munkából szerzett, tényleges adatok alapján történő adózás, járulékfizetés, munkaidő bejelentés, stb. mellett ez nagyon furcsa volna. Nem hinném, hogy a tisztességes, minden téren leellenőrizhető jövedelmekkel bíró embereket, cégeket behajtók keresnének meg. Akinek meg félnivalója van, az jobb is ha fél. Azt hiszem, ez lehet egy kolopele elszólás is Lázár után szabadon. Akikről te beszélsz, azoknak valami vaj van a fülük mögött, a behajtó csak úgy nem jön. Annyiban igazat adok neked ellenben, hogy vannak emberek akik szépen felépítettek maguknak és családjuknak egy életet, viszont nem tudtak annyit gyűjteni, hogy meg tudjanak élni miután tönkrement a vállalkozásuk mondjuk 50 éves korukra, és odaveszett mindenük. Ennyiben valóban nem helyes Lázár megfogalmazása. Ezen a ponton most mégis egyet kell értsek veled.
2011. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!