Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nemszeretnek...

A magyarok nemszeretnek dolgozni? Nem vállalják a munkát?

Figyelt kérdés

Hogyan is van ez?


[link]


2011. okt. 16. 12:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én megpróbáltam egy új "versenyképes" szakmát tanulni. Kinéztem, mi lehet versenyképes, és megpróbáltam megtanulni.

Sajnosazonban kiderült, hogy nekem ahhoz sem érzékem, sem tehetségem nincsen. Nem is éreztem magam jól benne, és nem is voltam eredményes. Végül mivel sehogyan sem tudtam megkedvelni, végül abbahagytam...

2011. okt. 16. 17:26
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem is tudnának annyit fizetni szerintem, hogy örömöt leljek abban a munkában. Anélkül pedig nehéz szívvel-lélekkel végezni egy munkát, ami amúgy igényelné a koncentrációt, elmélyülést....
2011. okt. 16. 17:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Hú, a velvet de k*rvára színvonalas!


Pénzből élünk ; amúgy én is dolgoztam már gyorsétteremben, van attól sokkalta rosszabb is.

2011. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy nincs pénz, nincs tőke, anélkül nem lehet munkát adni senkinek. A tőke egyik felét elviszi a bank, a másik felét az állam.
2011. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!