Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik-ot ki pénzeli?

A Jobbik-ot ki pénzeli?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 07:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen csakis tiszta, igaz, MAGYAROK, ki más?


;)

2009. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Adakozni lehet nekik.Fent van a honlapjukon a számlaszám.

Ha milliókban gondolkodsz senki!Vagy te láttad már a tv-ben őket órákig a semmiről beszélni?-ezt nem tudják megfizetni.

2009. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%

Ők is elqrvultak, elkötelezettek bizonyos köröknek.


Amúgy az MSZP, mint tudjuk az alapítványos sztori óta.

2009. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem az MSZP, de azért ne is tartsunk őket ilyen jóságos szegényemberkéknek, akiknek semmijük sincs, ellentétben a többi párt übergazdag politikusaival.

Azért vannak olyan üzleti körök, akiknek jól jön, hogy az ő termékeiket magyar terméknek állítják be, ami növeli jócskán a vásárlási kedvet.

2009. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom,ki pénzeli őket,de azt nem hiszem,hogy az Mszp.annyira nem hülyék,hogy olyan pártot pénzeljenek,aki ellenük tüntet és hangolja az embereket.Akkor már inkább a FIDESZ
2009. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%

az állam a központi költségvetésből támogatja

("miép-jobbik harmdik út" nevű pártot)


természetesen vannak támogatók

vállalkozók

gazdag külföldi magyarok

2009. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%

20:52-es: Nem vagyok összeesküvés-hívő, de racionálisan nézve a dolgot azért látok benne logikát. Elvégre minden egyes Jobbik-szavazó a Fidesz bázisát csökkenti. Ha a Jobbik nem jut be a parlamentbe, úgy ezek a szavazatok simán elvesznek, de még ha be is jut, akkor sincs nagy gáz, mert alig lesz 5% fölött, és túl sok vizet nem fog zavarni, ráadásul a Fidesszel se fog MINDIG és BIZTOSAN együtt szavazni, mert ugye igen sokszor hangot adtak már annak, hogy milyen töketlen bagázsnak tartják Viktorékat is.


A Jobbik pénzelése tehát a Fidesz szétzilálása. Ez pedig már bőven megéri az illetékeseknek.

2009. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%

Lessz ugy hogy a politikusok értünk ülik patanásosra a seggüket???

vagy értünk beszélik rozsásra a csuszalesőjiket??

egyetlen egy pártanak sem vagyok a behodolojam is leszek !!

2009. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%

egyetlen egy pártanak sem vagyok a behodoloja és nem is leszek !!


elözö voltam

csak helyesbitettem

:)

2009. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

Úgy tűnik, az MSZP nem pénzeli a Jobbikot, a hivatalos állami támogatás nem számít pénzelésnek.

Bizonyára támogatja őket pár ember, ki lehet deríteni, hogy kik ők, és mit várnak cserébe. Nem valószínű, hogy az újságokból értesülnénk erről.

Egy párt nem tud ingyen működni, ahogy az autód sem megy üzemanyag nélkül, ezen kár megbotránkozni.

Sokkal inkább az a kérdés, mit tehet a Jobbik a társadalom egészéért, de legalább a többségéért. Szerintem sokat, ha a többség számára is elfogadható üzenetekkel kampányol.

2009. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!