Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy alakult volna a történelm...

Hogy alakult volna a történelmünk, ha nem vándoroltunk volna az Uráltól a Kárpát-medencébe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Sárgábbak lennénk, alacsonyabbal, mandula szemekkel és mongoloid járomcsontal. Ez 100%. A Többi meg fikció.
2011. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lennénk most a nagy ázsiai gazdasági csoda.
2011. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott gyűjtögetnénk az obi ugorokkal.
2011. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Problem2 ***** válasza:
41%

Mikor voltunk mi az Urál mögött?o.O

Ez nekem új.

2011. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég értelmetlen kérdés. A "történelmünk"? Miért, te az Urálnál születtél, vagy hogy érted?


Ha arra gondolsz, hogy mi lett volna, ha az az ugor csoport, amelyiknek a vándorlásának nagy szerepe volt a magyarok kialakulásában, nem indult volna útnak, akkor erre a válasz az, hogy akkor egy teljesen más világban élnénk, amiben sok dolog máshogyan alakult, és senki sem tudja a választ arra az értelmetlen kérdésre, hogy az milyen világ lenne.


A népvándorlások nem ok nélkül történtek, hanem komplex demográfiai és éghajlati okok miatt alakultak ki. Ha nem lett volna magyar népvándorlás, azaz nem lettek volna meg ezek az okok, akkor más népvándorlás sem lett volna valószínűleg, és akkor az egész történelem is másképp alakult volna.

2011. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a XVII-XVIII. században minket is legázolnak az oroszok mint a többi arra élő népet.
2011. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogyan alakult volna az életed, ha én lennék te, és te lennél én?


Amikor erre megadod a pontos választ, számíthatsz az én gondosan megfogalmazott válaszomra is.

2011. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!