Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki volt a terrorista 2006 őszén?

Ki volt a terrorista 2006 őszén?

Figyelt kérdés

a) Azok, akik felgyújtották a várost és utcai harcokat vívtak?


b) Azok a rendőrök, akik rátámadtak békés emberekre is?


c) Gyurcsány, aki állítólag elrendelte a rendőri atrocitásokat?


e) mindenki?


d) senki?


Engem eléggé ledöbbentett, hogy terrorizmus miatt nyomoz az ügyészség Gyurcsány és bizonyos rendőri vezetők ellen. Erről kérnék véleményt. Lehet csak egy betűvel is válaszolni, vagy részletesebben.


[link]


2011. okt. 19. 20:25
 1/10 bumbi02 ***** válasza:
34%

sztem senki..


volt egy csőcselék, meg egy rendfenntató oldal... biztos voltak ártatlan áldozatok is, de azok meg akkor a "hülye" oldalhoz tartoztak hogy egy ilyen randalirozás közepére álldogálnak nézelődni...

2011. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Engem eléggé ledöbbentett, hogy terrorizmus miatt nyomoz az ügyészség Gyurcsány és bizonyos rendőri vezetők ellen."


Engem nem. Teljesen jogos a vád.


A terroristák pedig:

b) Azok a rendőrök, akik rátámadtak békés emberekre is?


Mellékesen jegyezném meg nem csak rendőrök voltak. Az In-kal Security nevű terrorszervezet rendőri egyenruhába bújtatott tagjai is részt vettek a terrorcselekményben, tehát ez egyáltalán nem rendfenntartási akció volt. Ennek célja inkább a pusztítás és erődemonstráció volt.

2011. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Teljesen egyértelműen voltak agresszorok, akik feltüzelték a feltüzelhetőeket, de tisztán látszik egy csomó videón, hogy ezekkel ordítozik a többség (pl. az eu zászlót le akarták dobni, de a tömeg nem engedte). A többség az egyértelmű hazugságok miatt volt kint jogosan tiltakozva, nem akartak balhét. Az akkori vezetők akarták befeketíteni az egészet, hogy elcsitíthassák a dolgot. Szerintem a rendőrök sem hibásak mind, őket is feltüzelték és hazudtak nekik az állapotokról, de nagyon sok álrendőr is volt, nemhiába, hogy nem volt kint a számuk. A terrorizmus vádja Gyurcsány és a rendőri vezetők ellen folyik, akik teljesen tisztában voltak azzal, mit csinálnak, mire utasítják a rendőröket, a cél az volt, hogy eltüntessék a tüntetőket. Érdekes megfigyelni, hogy ez több hónapnyi tüntetés után zajlott le, amikor látták, hogy a tüntetők nem tágítanak, így már kicsit kínos volt hatalmon maradni. A terrorizmus definíciója teljesen ráillik erre(megfélemlítésként erőszakot alkalmazni valamely cél elérése érdekében). De a tömeg és a rendőrök 9/10-e ártatlan, ebben biztos vagyok.
2011. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A rendőrök akkor oszlatták föl a tüntetőket mikor azok elkezdtek rongálni, és rájuk is támadtak. Teljesen jogos volt ez az intézkedés, az EU sok más országában még keményebben bánnak az ilyen tüntetőkkel.
2011. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Például viperával verik őket meg? Vagy fejmagasságban lőnek gumilövedékkel? Vagy beléd rúgnak, amikor a földön fetrengsz törött alkarral? Hmm... Amúgy én is azt mondom, akkor kezdtek oszlatni, amikor rongálni kezdtek. Kik kezdtek rongálni? Fizetett agresszorok. Márcsak azért is nem volt jogos az egész, mert nem viselték a számukat. Ez MINDEN rendőri intézkedést jogtalanná tesz.
2011. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeljük el, hogy a szélsőliberális csürhe micsoda jajongást csapna, ha azonosítószám nélkül tíz darab rendőr (tehát nem gárdista!) körbeállna egy bűnözőcigányt és a tolvajlása miatt eltörnék a kezét, kilőnék a szemét. Szerintem a New York Times címoldalon hozná a hírt, az ATV és a Retekklub megszakítaná adását és rendkívüli hírekben tudósítana...
2011. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

"volt egy csőcselék, meg egy rendfenntató oldal."


Bocs, de ott rendfenntartó nem volt jelen, két oldal volt a tüntetők és az egyenruhás csürhe.

2011. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nehéz eldönteni, de minden véleményben volt hasznos szempont.
2011. okt. 19. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az egyik Wikileakses kábelben utalást tesz arra a nagykövet, hogy Viktor barátunknak kapcsolatai voltak a zavargókkal.
2011. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én voltam :D
2016. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!