Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Terrorista az, akinek van egy...

Terrorista az, akinek van egy bombája, de légierőre nem futja neki?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről az idézetről?


(William Blum)


2011. aug. 8. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tartom igaznak, és nem szeretem a terrorizmussal való poénkodást.
2011. aug. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez így nem igaz. Talán úgy lehetne igaz: hogy mindenki terrorista aki nem az USA és Izrael pártján áll. Sőt kifejezetten az, ha még sok olaja is van.
2011. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Amerikában is vannak terroristák, és izraeliek között is vannak.


Terrorista nem attól lesz terrorista, mert arab, vagy mert nem ért egyet az USA külpolitikájával, hanem attól lesz az, hogy a céljait (akármilyen célt!) erőszakkal és megfélemlítéssel próbál elérni, pl ártatlanok közötti robbantással. Az teljesen mindegy, milyen célból.

2011. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sir Butcher!

Amit írtál az jó, és így is van, ELMÉLETBEN! Gyakorlatban pedig úgy működik ahogy, a második válaszoló leírta.

Az igazi terroristák nem az AK47-essel rohangáló arcukat kendővel takaró arabok, hanem azok akik ott ülnek a washingtoni kongresszusi székekben öltönyben és nyakkendőben.

2011. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is, Sir Butcher leírása alapján az USA hadserege is terrorista, hiszen Irakban és Afganisztánban erőszakkal érte el a céljait. Párszor még a vele háborúban nem álló Pakisztánban is gyilkol civileket, nemhogy a másik két országban.
2011. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%
Öhm, éppen azt írtam, hogy az USA-ban is ott vannak a terroristák. Hol állítottam egy szóval is az ellenkezőjét? Sajnos ez egy ilyen világ.
2011. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!