Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális miért védi a...

A balliberális miért védi a rendőrt, ha nyugdíjas magyar emberek szemét lövi ki, kezét töri el, s miért nem, ha megrendszabályozza a cigánybűnözőket?

Figyelt kérdés
Képzeljük el, hogy a szélsőliberális csürhe micsoda jajongást csapna, ha azonosítószám nélkül tíz darab rendőr (tehát nem gárdista!) körbeállna egy bűnözőcigányt és a tolvajlása miatt eltörnék a kezét, kilőnék a szemét. Szerintem a New York Times címoldalon hozná a hírt, az ATV és a Retekklub megszakítaná adását és rendkívüli hírekben tudósítana. Csak a beteges gyűlölet lehet erre a fals gondolkodásra magyarázat. A "toleranciások" a legnagyobb intoleráns banda!
2011. okt. 19. 21:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
53%
A szélsőjobbosok miért hisznek jobban a képzeletüknek, mint a történelmi tényeknek? Miért van az, hogy a Jobbik börtönbe akarja küldeni a rendőröket, és közben fel akarja támasztani a horthysta csendőrséget, melynek lelkén sok száz ártatlan munkás vére szárad?
2011. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
57%
mutass nekem egy kilőttszemű magyar nyugdíjast... akkor gondolom azt nem láttad se élőben se felvételeken, amikor utcakővel, láncokkal ütötték a rendőröket és felgyújtották az út szélén álló autókat?! ha valakit az öszödi beszéd zavar, ne parkoló autókat gyújtogasson felháborodásában. szerintem
2011. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Csak a jogszabályokat be nem tartó, ártatlan embereket terrorizáló "rend"őröket, azaz inkább anarchiaőröket akarják a normalitáspártiak börtönbe juttatni. A csendőrök nyugdíjasokat, tiniket, külföldi turistákat nem vertek véresre, viszont a bűnözőkkel szemben megvolt a kellő jogkörük (nem volt Cigánybűnöző Úr a szomszédját terrorizáló) és bizony erkölcs és rend uralkodott az országban.
2011. okt. 19. 22:02
 4/44 Problem2 ***** válasza:
33%

Covenant te annyira buta vagy ,hogy arra nincsen szó.

"közben fel akarja támasztani a horthysta csendőrséget, melynek lelkén sok száz ártatlan munkás vére szárad"

Szerinted ,a jövőbeli csendőrök tehetnek arról ,hogy a Horty korszak idején "megöltek" 100 ártatlan munkást (amúgy is honnan vetted ezt a hülyeséget?)?Tanuljál még egy kis történelmet gyerek ,mert nagyon buta vagy...

2011. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
8%
a balosok miért hajtogatnak üres dogmákat, jobban ismerni vélik a Jobbikot mint ők maguk, és miért deklarálnak gyilkos szervezetnek egy hatvan évig jól működő csendőrséget, csak azért, mert a háború végén elmentek egy rossz irányba sokan?
2011. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

[link]


Két agyonvert nyugdíjas és egy agyonvert tini.

2011. okt. 19. 22:05
 7/44 anonim ***** válasza:
67%

"A csendőrök nyugdíjasokat, tiniket, külföldi turistákat nem vertek véresre"


Csak munkásokat, bányászokat, ártatlan polgárokat, és zsidókat. Persze utóbbiakat ti tudom, hogy nem tartjátok embernek.

2011. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

[link]


Arcon lőtt nyugdíj közeli ember.

2011. okt. 19. 22:09
 9/44 anonim ***** válasza:
54%

"Szerinted ,a jövőbeli csendőrök tehetnek arról ,hogy a Horty korszak idején "megöltek" 100 ártatlan munkást"


Akkor mégis milyen alapon mered a rendőröket kritizálni?


"(amúgy is honnan vetted ezt a hülyeséget?)"


A történelemből, mert én nem vagyok olyan műveletlen, mint te:


[link]

[link]

[link]


"Tanuljál még egy kis történelmet gyerek ,mert nagyon buta vagy..."


Te ne merj engem minősíteni.

2011. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
36%

Paranoiás kis baromnácik! Itt gyűlölködsz hogy így a szélsőliberálisballiberáliskommunista meg hogy cigányvédők meg zsidók meg stb. Azért tűnik úgy hogy védjük a ,,cigánybűnözőket"* mert ti meg elkezdtek hőbörögni hogy ,,a büdöscgány" és ez azért elég gyűlölködő



*jah és a cigányoknak max a 60%-a bűnöző, de szerintem még sokat mondtam.

2011. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!