Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális miért védi a...

A balliberális miért védi a rendőrt, ha nyugdíjas magyar emberek szemét lövi ki, kezét töri el, s miért nem, ha megrendszabályozza a cigánybűnözőket?

Figyelt kérdés
Képzeljük el, hogy a szélsőliberális csürhe micsoda jajongást csapna, ha azonosítószám nélkül tíz darab rendőr (tehát nem gárdista!) körbeállna egy bűnözőcigányt és a tolvajlása miatt eltörnék a kezét, kilőnék a szemét. Szerintem a New York Times címoldalon hozná a hírt, az ATV és a Retekklub megszakítaná adását és rendkívüli hírekben tudósítana. Csak a beteges gyűlölet lehet erre a fals gondolkodásra magyarázat. A "toleranciások" a legnagyobb intoleráns banda!
2011. okt. 19. 21:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Helyesbítek a címet illetően: A csíkos pizsamás fiú.


Tessék, a film magyar nyelven, teljes hosszában:

[link]

2011. okt. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
43%
A Liberálisok a történelem folyamán mindig előre vitték az emberiséget, míg a vadneonáci söpredék csak az emberek félelméből dühéből és elégedetlenségéből táplálkozott. Nevetségesek vagytok hogy állandóan cigányoztok, hazaárulóztok, komcsisztiok és zsidóztok össze vissza. Csak gyűlölködni tudtok. Nem fogjátok fel, hogy végső soron ti is jelentősen közrejátszottatok abban a történelem folyamán hogy ilyen szintre jusson az ország mint ma. (pl.: horty) Nélkületek most is jobb hely lenne az ország. Annyira nem láttok már ki a nacionalizmusból, hogy észre sem veszitek azt hogy nem vagytok éppen hasznára az országnak. Ami most kéne az országnak az egy erőskezű de mégis liberális, intellektuális vezetőség aki haladó gondolkodású, racionális, és gazdaságilag előnyös döntéseket hozna. (Hiába jöttök az szdsz-el, mert az minden volt csak nem liberális) Amúgy mi a cigányok közül nem a bűnözőket védjük, hanem az ellen tiltakozunk hogy miattuk az összes cigányt egy kalap alá veszitek. Én az életem folyamán kb annyi rendes cigánnyal találkoztam, mint bűnözővel, szóval azért elfogult ez az általánosítás. Azt eleve nem értem, hogy ilyen kurucinfo barikád és szentkoronarádió színvonalú oldalak működését még a szólásszabadság miatt engedélyezik. Ezzel egy baj van: A szólásszabadságnak addig kéne terjednie, míg mások jogait nem sértik meg súlyosan. Ennyit akartam mondani. Megköszönhetitek, legalább megint tudtok hőbörögni valamin, ti náci férgek.
2011. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
43%

"Meg van tekintve a film, melynek egyébként A Pizsamás Kisfiú a címe. De nem értem mi ezzel a gondod a részleten semmi érdekes sincs ez csak egy szokványos gázkamrás zsidókivégzés. Ráadásul sajnos ma már elég ritka."


Te erzelmileg eleg siva'r egye'n lehetsz...Sajnallak!

2011. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Szép Estét!

Randalírozni sem szabad(de mi is volt a düh kiváltó oka? ÖSZÖDI BESZÉD..), és a rendőröknek sem kellett volna ilyen BRUTÁLISAN fellépni! És a bajt még fokozza, hogy teljesen ártatlan embereket is vertek...! És az meg különösen elgondolkodtató, hogy a rendőrökön nem volt azonosító...Tán tudatos volt??? Mert, hogy egy-két rendőrön nincs, az még tán okés, de hogy szinte egyiken sem??? Meg azért, ha valaki meg dob kővel egy rendőrt, akkor a rendőr nem lőheti ki pl: gumilövedékkel a szemét... A LÉNYEG: A BAL LIB média, és a bal oldal SOHA nem volt szociálisan érzékeny, úgy mint pl a FIDESZ!

2004 népszavazás: NEM kampány...(MSZP, SZDSZ)

2010 TRIANON emléknap, Kettős állampolgárság( FIDESZ KDNP)

EZEK NAGYON FONTOS DOLGOK!

2012. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!