Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális miért védi a...

A balliberális miért védi a rendőrt, ha nyugdíjas magyar emberek szemét lövi ki, kezét töri el, s miért nem, ha megrendszabályozza a cigánybűnözőket?

Figyelt kérdés
Képzeljük el, hogy a szélsőliberális csürhe micsoda jajongást csapna, ha azonosítószám nélkül tíz darab rendőr (tehát nem gárdista!) körbeállna egy bűnözőcigányt és a tolvajlása miatt eltörnék a kezét, kilőnék a szemét. Szerintem a New York Times címoldalon hozná a hírt, az ATV és a Retekklub megszakítaná adását és rendkívüli hírekben tudósítana. Csak a beteges gyűlölet lehet erre a fals gondolkodásra magyarázat. A "toleranciások" a legnagyobb intoleráns banda!
2011. okt. 19. 21:49
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

"Csak munkásokat, bányászokat, ártatlan polgárokat, és zsidókat."


Akik nem munkás, bányász, zsidó mivoltukban kaptak, hanem kommunista felbujtó mivoltukban. Horthy védte meg a zsidókat a gettóban, ha ő nincs, akkor jajonghatnál csak igazán.

2011. okt. 19. 22:12
 12/44 anonim ***** válasza:
33%

"a balosok miért hajtogatnak üres dogmákat, jobban ismerni vélik a Jobbikot mint ők maguk, és miért deklarálnak gyilkos szervezetnek egy hatvan évig jól működő csendőrséget, csak azért, mert a háború végén elmentek egy rossz irányba sokan?"


A Jobbik miért lovagol évek óta a gumilövedékeken, és miért ünnepli azt a hazaárulót, meg a tömeggyilkos csendőrségét aki 200 ezer magyar katonát küldött ki idegen földre nyomorultul meghalni?

2011. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
35%

"Horthy védte meg a zsidókat a gettóban, ha ő nincs, akkor jajonghatnál csak igazán."


Ő volt az első, aki Európában bevezette a zsidótörvényeket. A vidéki zsidók deportálása felett szemet hunyt, ugyanis utálta őket egytől-egyig. A budapesti zsidókat is csak azért kímélte meg ideig-óráig, mert már mindenki látta (az eszement Szálasi bálványotokon kívül), hogy a szövetségesek fognak győzni, és tele volt a gatyája, hogy háború után felkötik.

2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 Problem2 ***** válasza:

belinkeltél 3 darab forrást.

1. forrás:

"Az endrődi sortűz az 1935-ös országgyűlési választási kampány során 1935. március 20-án a Békés vármegyei Endrődön bekövetkezett tragikus esemény, amelynek nyolc halálos áldozat

2. forrás:Nem értem miért linkelted be:

3. forrás:1937-ben Csertetőn a Horthy-csendőrség a demonstráló bányászok közé lőtt. Hárman meghaltak, többen megsebesültek.

Ez összesen 11 ember, hol van ez a több száztól??

A jövőbeli csendőrség nem tehet majd arról hogy 30-44 között meghalt 11 ember a Horty korszakban a csendőrség miatt.Kb olyan ez ,mint a kertész ákos megállapítása ,hogy a mostani magyarok hibásak a holokauszt miatt...

2011. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

"jah és a cigányoknak max a 60%-a bűnöző, de szerintem még sokat mondtam"


Nevetséges szélsőliberális bűnözőmentegetés. Inkább a cigányvajda szavára adok, mint egy lumpenliberáliséra:


[link]


"Azt mondják, hogy nincs cigánybűnözés. De ha tíz elkövetőből tíz cigány, húszból húsz, akkor ez micsoda?"


Vagy itt egy ügyben elfogulatlan ballib:


Részletek a Bűn az élet c. könyvből:

(Készült 1986-ban Moldova által)


"Szeretnék azon a csapáson továbbmenni, amelyen még a nyolcadik kerületi kapitányságon kezdtem el járni, folytatnám az ismerkedést a cigánybűnözéssel. Átkérem magam a Mosonyi utcába, a hangzatos nevű Budapesti Rendőr-főkapitányság bűnüldözési osztály erkölcs-körözési alosztályához tartozó vegyes csoporthoz, melynek az „összrendőri feladatokon túl feladatkörébe tartozik Budapest területén a cigány bűnözők által elkövetett bűncselekmények megelőzése, megszakítása és felderítése” – magyarul az úgynevezett „cigánycsoport” következik."


"– Milyen ütemben növekszik a cigánybűnözés? Mondana egy számot?

– Például az 1977-eshez képest 1981-ig, négy év alatt ötvenhárom százalékkal. A felmérések szerint az ország összlakosságának nyolc és fél százaléka követ el valamilyen szabálysértést vagy bűncselekményt, a cigányoknál ez az arány tizennyolc-húsz százalék. A statisztikát nem vetítették ki külön Budapestre, de mivel a tapasztalat azt mutatja, hogy a nagyobb városokban a bűnözés mindig magasabb, mint a kis településeken, meg lehet kockáztatni azt a feltevést, hogy Budapesten minden negyedik-ötödik szabálysértést, bűncselekményt cigányok követik el."


"Moldova: – Mi a beosztásod?

Tonhauser: – Azt szokták mondani, hogy én vagyok a cigánybűnözési vonal országos vezetője."


"– A cigánybűnözés éppúgy Budapest-központú, mint a bűnözés általában, nagyrészt itt és a környéken lakik az az ezerötszáz-kétezer család huszonöt-harmincezer taggal, mely leginkább érdekel minket, ha ezeket semlegesíteni tudnánk, a gondok nagy része megoldódna.

– Ez a szám emelkedik vagy csökken?

– Mindenképpen növekszik a számuk is, a társadalmi veszélyességük is. Biztos elmondták neked a nyolcadik kerületben, hogy a cigánybűnözés mindig is magán hordta a szervezettség jeleit, mert családi vállalkozásként hajtották végre, a családfőt mindenképpen ki kellett vonni a büntetés alól, ezért a legkisebb vitte el a balhét."


"– A tanácselnökkel állandó vitáink vannak, hogy miért nem oldjuk meg a cigánykérdést? Újra és újra meg kell magyaráznunk, hogy a cigánykérdés önmagában nem a rendőrségre tartozik – legfeljebb a cigánybűnözés."


"Szerencsére az a tapasztalat, hogy a cigánybűnözést viszonylag könnyű felderíteni, mert a létminimum határán élnek, és ha egy esti bulit tudnak rendezni a kocsmában, már érdemes megkérdezni, honnan származik a pénz."

2011. okt. 19. 22:26
 16/44 anonim ***** válasza:
31%

" Miért van az, hogy a Jobbik börtönbe akarja küldeni a rendőröket, és közben fel akarja támasztani a horthysta csendőrséget, melynek lelkén sok száz ártatlan munkás vére szárad?"


Hidd el, hogy a Rendőrségnek nevezett bűnszövetkezet lelkén nagyságrendekkel több ártatlan munkás vére szárad!

2011. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
9%

" és zsidókat. Persze utóbbiakat ti tudom, hogy nem tartjátok embernek."


Nem csak mi. A zsidókat évezredeken át irtották bármerre is mentek. Dehát biztosan a gójokban lehet a hiba.

2011. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
39%

"Hidd el, hogy a Rendőrségnek nevezett bűnszövetkezet lelkén nagyságrendekkel több ártatlan munkás vére szárad!"


Mennyi? Forrás?

2011. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
38%

"Amúgy covenantal nem érdemes beszélni, megrögzött neokomcsi vagy mit tudom én mi ,biztos apjától tanulta el...gratulálok neki."


Egy náci gyökérnek tényleg nem érdemes vitatkoznia velem, mert garantáltan alulmarad :) Nem vagyok neokomcsi, újra játszhat...

2011. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
44%

"Akkor mégis milyen alapon mered a rendőröket kritizálni?"


Talán olyan alapon, hogy te egy nemlétező, megszűnt rendfenntartó erő valós vagy vélt bűneit hozod fel egy ma létező bűnszövetkezet védelmére.

Arról mért nem dumázol, hogy az ÁVÓ, ÁVH, vagy a hőn imádott rendőreid lelkén hány munkás vére szárad?

2011. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!