Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit godoltok arról hogy egy...

Mit godoltok arról hogy egy diktátor aki közel ötven évig uralkodik egy népen más országokban terrorista támadást hajtat végre az utóbbi honapokban a saját népét löveti azt az A. I. védelmébe veszi és a halála körülményein lovagol?

Figyelt kérdés
Én szerintem nekik semi közük nincs ehhez az egyedül a líbiai népre tartozik.
2011. okt. 21. 12:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"jah, sz*r nekik hogy ingyenes az egyetemi képzés"


Csakhogy az ilyen horribilis olajbevételből ez nem teljesítmény! Magyarországnak nincs nyersanyaga mindent úgy kell venni!

2011. okt. 21. 15:39
 12/13 bumbi02 ***** válasza:

Csakhogy az ilyen horribilis olajbevételből ez nem teljesítmény! Magyarországnak nincs nyersanyaga mindent úgy kell venni!



De a polgárt nem az érdekli hogy mije van az államnak mije nincs.. Hanem hogy mit kap. Líbiának fele sivatag, Magyarország meg agrárország... Ki ebben jó, ki abban.


Csak arra próbáltam rávilágitani hogy azért nem olyan nagy sz*rban éltek Líbiában hogy nem volt mit enniük, meg barlangban éltek, mert kizsákmányolta őket a diktátor...

2011. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Magyarország semmit nem ér a mezőgazdaságával mert nincs piaca
2011. okt. 21. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!