Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire számítotok október 3-án?

Mire számítotok október 3-án?

Figyelt kérdés

Nő,vagy csökken a FIDESZ népszerűsége?

Ki nyer Budapesten?

Melyik ellenzéki párt népszerűsége fog növekedni,csökkenni?

Hány MSZP-s/LMP-s/Jobbikos vezetésű település lesz?


2010. júl. 20. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Vidéki vagyok,igy Pestről elképzelésem sincs.

Olyan helyiség,ahol nem Fideszes a polgármester,vagy a testület,legfeljebb egy picike faluban lehet,máshol nem. Az új választási törvény miatt már a megfelelő mennyiségű ajánlócédulák összegyüjtése is gond lehet.Ha még a Választási Bizottságokat is "megreformálják",ahogy ígéri a Fidesz,akkor minden formai hibába is belefognak kötni. (Anno Rákosiék)

A Fidesz népszerűsége legfeljebb a devizahitelesk körében fog vcsökkeni,de nőni biztosan nem fog.

Radikális népszerűség vesztés majd a választások után lesz,amikor kiderül,hogy mennyit ártott a tárgyalások megszakítása az országnak, és milyen durva megszorításokat vezet be a Fidesz.

Ma még sokan hisznek a 29 pontban leírt meséknek.

Nem vagyok egyik jelenlegi pátnak sem a híve,mert nincs olyan párt,akire szavazhatnék.

2010. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Semmire. Ha a szavazástól bármi megváltozna, betiltanák.
2010. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lyon ***** válasza:
91%
Jó sok jóra, ugyanis akkor van a szülinapom!!!!! XDXDXD
2010. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk független a polgármester és valószínű a mostani választást is megnyeri. Elég annyit mondani, hogy a környék településeiből mi fejlődünk a leggyorsabban és nálunk van a legtöbb uniós fejlesztés.
2010. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Boldog Születésnapot előre is!!:--))

Ha addigra elfelejteném:--))

2010. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem a Fidesz népszerűsége már így is lassan csökken, csak még néhányan hisznek a mesében. Az önkormányzati választásokról annyit, hogy itt Borkai "úr" a polgármester, remélem a következő 4 évben már nem ő lesz Győrben. (bár miatta módosították ugye a törvényt, 5 helyett 3 év letelte utánra) Szóval ahogyan tudja, a saját előnyére módosítja úgy a törvény, hogy ők legyen többségben, sajnos. Nagy hiba volt a 2/3 a Fidesz kezébe, ez már látszik mindenhol. A devizások szerintem kifejeztetten szerethetik, ugyanis ez rekord átlagban, hogy valaki két hónap alatt kétszer taccsra tegye a forintot. Világbajnoknak számít a fidesz a maga versenyében.

Egyébként majd az önk. vál. után fog Ov foga fehérje megmutatkozni.

A 4 évet szerintem így nem huzzák ki, mert addigra készülni fognak az Ov takarodj táblák

2010. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Olyan helyiség,ahol nem Fideszes a polgármester,vagy a testület,legfeljebb egy picike faluban lehet,máshol nem."


Azért ott van pl.Tiszavasvári,ahol meglepetés lenne(méghozzá elég nagy),ha nem jobbikos állna vezetés állna fel ősszel.Biztos lesz még pár másik város is,ahol nem Fidesz vezetés lesz,de szerintem is nagyon kevés. (Néhány százalék.)


Szerintem is a választás után lesz a zuhanórepülés,de az nagy lesz...

2010. júl. 20. 17:09
 8/13 anonim ***** válasza:

csökken

Munkáspárt

MSZP

0

2010. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:32

Hol laksz? Mert lehet, hogy egy helyen lakunk :D

2010. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
A fidesz megerősíti a pozícióit,aztán mindenki szívhatja a fogát mert jönnek az állami szférából az elbocsátások, a megszorítások stb...100%ig megérdemlitek a sorsotokat !
2010. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!