Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyien utalják...

Tényleg ennyien utalják Orbánt, vagy csak az utálói kereszteshadjáratot hirdettek ellene gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 00:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

"bizony a többség ma Magyarországon erős kisebbségben"


Ezt csak úgy gondolod vagy mire alapozod?

Ne a levegőbe beszélj légyszi, mert annak semmi értelme.

Messziről jött ember azt mond amit akar.

2011. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
39%
Nagy az Isten állatkertje! Próbáljatok már józanul válaszolni a kérdésre! Ilyen nevetséges hülye túlzásokat, teljesen megalapozatlanul... Mer az Orbán többet hazudik, mint a Gyurcsány...Kétlem. Mert lopja a pénzt... He? Mire alapozva??? Nagyobb az államadósság...Te teljesen hülye vagy? 8%-al csökkentették, te ökör!!!!! Nyolcvan akárhányról 70-re csökkentették!!! Az mszp alatt nőtt 20%-ot, marhák! Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem, én nem utálom pl. Egyetértek kolopele-vel, eddig egy-két kifogásolható dolog kivételével minden intézkedésük előbbre hozza az országot. De hívjátok csak vissza Gyurcsányt, ő majd nem a bankokat, meg a luxuscikkeket adóztatja meg, hanem titeket, de akkor legalább boldogok lesztek, hogy ,,igaz, hogy éhen döglünk és a szemünkbe hazudnak, de legalább nem a piszok Orbán ül a nyakunkon!" Hát gratulálok!!!!Ha kicsit is objektíven szemlélnétek a dolgokat, látnátok, hogy nem a népszabadság meg a hasonló szennylapokból kéne tájékozódni, amik csak egy csöppet elfogultak... És most lehet szidni engem, hiénák, ahhoz értetek! Vagy lesz valaki, aki értelmesen is tud majd hozzászólni? Kíváncsi vagyok...
2011. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Heckler ***** válasza:
67%

"Te teljesen hülye vagy? 8%-al csökkentették, te ökör!!!!!"


Hát úgy tűnik, nem én vagyok az ökör, mert:


Államadósság a Fidesz hatalomra kerülésekor: 18104 milliárd forint.

Államadósság mértéke most: 21068 milliárd forint.


Biztos én vagyok rossz matekból, de megmagyarázod nekem, hogy ez hol 8%-os csökkenés? Magyarázd el kérlek...

2011. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Bocsesz, elmagyaráznád, hogy honnan vetted a számokat? Én elmondhatom, miből vettem az enyémeimet: első 4%-os csökkentés a magánnyugdíjpénztár-rendszer felszámolásából, a másik 4 a MOL részvényeiből jött össze, hivatalos bejelentésből tudom, és nem olyan oldalról, ahonnan úgy látszik te szerezted az információdat. Így nem csoda, hogy utáljátok a Fideszt, ha minden szart elhisztek róluk.
2011. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Heckler ***** válasza:
52%

Államadósság Kezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság, Nyilvántartja: Fővárosi Bíróság mint Cégbíróság.


Honlapjukat az első oldalon linkeltem is:


[link]

2011. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Heckler ***** válasza:
57%

Ja hogy te kiszámoltad magadnak... ügyes.


[link]

2011. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Hmmm, nem akarok elborult agyú lenni, igazad van. De tudsz arról valamit mondani, hogy akkor mi volt ez a magánnyugdíjpénztáras meg mol-os törlesztés? Mert azt meg szintén nem hiszem, hogy smafu lenne. És visszavonom az ökör megszólítást! :)
2011. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Heckler ***** válasza:
Törlesztés az volt, de hogy azóta hova tűnt a pénz, még nem jöttem rá.
2011. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
37%
Igen tény vannak egy páran akik nem szeretik Orbánt de gyakori kérdéseken azért ezen emberek aránya kissé el van túlozva. Én pl Fidesz szavazó voltam, vagyok és maradok. És szeretek kulturáltan politikai vitát folytatni a velem ellentétes véleményűekkel. De a gyakori kérdések politika rovata minden csak nem kulturált(tisztelet a kivételnek). Az egész politika rovat anyázásból áll az esetek 90%-ban. Én meg nem süllyedek le erre a szintre. Minek írjam le a véleményemet, ha válaszként maximum az édesanyámat szidják és megkapom ,hogy szemét mocsok Fidesz szavazó vagyok. Ez így nem politika rovat hanem egy állatkert. Így nem csoda ,hogy azok kerülnek előtérbe akik divatból szidnak bármit és bárkit és ha valaki nem ért velük egyet az már szerintük nem is ember, én személy szerint tiszteletbe tartom más párt szavazóinak a véleményét még ha nem is értek vele egyet, ők is emberek ahogy én is. Tisztelet a kivételnek. Akinek nem inge nem veszi magára.
2011. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
59%
Az államadósság nőtt, és akkor még bele kéne számítani az ellopott nyugdíjakat is.
2011. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!