Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy itt gyakori...

Miért van az, hogy itt gyakorikérdéseken az MSZP-s válaszokat lepontozzák, és aki MSZP-s azt egyből a világ legostobább emberének kiáltják ki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

most egy iylen gyűlölködő első hozzászólóra mit pontozzak felfele?


amúgy nem csak az mszp-sekt pontozzák le. mindenki pontoz mindenkit.

2010. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, de az MSZP-s válaszok mindig kb. 10-30%-ban hasznosak, a Fideszes-Jobbikosok pedig 50-től felfele...
2010. ápr. 13. 19:25
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

pedig ha tudnád, h jobbikosként mennyi oltást és leszólást gyűlöletet kaptam. pedig a legtöbbször normálisan viselkedek és érvelek.


nagyopn sokszor lepontozzák a válaszaimat 30-40%-ra.


viszont meg kell hagyni, hogy nem mindig a politika témakörben ténykedek. És más se. Lehet, hogy valakit itt lepontoznak, de műshol több helyen meg fel.

2010. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

Szerinted miért????

Azért mert szégyen, aki még mindig azokkal szimpatizál ezután a cseszett 8 év után is...

Azt hittem, amikor megláttam a kérdést, hogy az összes válasz lényegében ezt fogja takarni...mind1


Jah, és nem vagyok szélsőjobbos, sem gyűlölködő...

2010. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Bár tény, hogy a válaszok hasznosságát kellene pontozni, de itt szimpátia alapján szoktak pontozni.

Egyébként azért pontozzák lefelé az MSZP-seket, mert képtelenség, hogy létezik még olyan ember, aki úgy gondolja, hogy az MSZP jó párt és neki kellene kormányozni.

2010. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Lepontozzák az MSZP-s válaszokat, gyakran anélkül, hogy valami érdemit reagálnának rájuk. Látszik, hogy érvek helyett csak a tehetetlen butaság marad utoljára egyeseknél, és kínjukban azért rúgnak egyet az emberbe.


Mind1 lexarom :D

2010. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Talán azért lehet kedves kérdező, mert ostobaságokat beszélnek. Szerintem ezen az oldalon mindenféle ember megfordul, a rosszindulatot, a hülyeséget beszélőket lepontozzák, nem tudom miért kell ezen csodálkozni.
2010. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként nem tudom miért sírsz, nem nagyon látni itt 100%-os választ, azon pedig szerintem inkább neked kellene elgondolkoznod, ha már más nem ébresztett rá, hogy az MSZP-sek miért vannak annyira alacsony százalékon kivétel nélkül. Talán nem véletlen. Nem gondolod?
2010. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
mert sok itt a webhitler
2010. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
12%
Én azért nem szavazok az mszpre és azért pontozom őket le,mert OKKAL utálom őket.Számtalan okkal.Engedd meg nekem,hogy én így fejezzem ki az antipátiámat.
2010. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!