Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldali vagy baloldali...

Jobboldali vagy baloldali legyek? Hogy tudom ezt eldönteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
olvass utána mindkettőnek, aztán mérlegeld, hogy szerinted hogyan kellene csinálni, és találd meg azokat, akik ugyan úgy gondolkoznak.
2011. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Nézd meg, hogy milyen értékek fontosak a számodra, és ez alapján viszonylag jól be tudod ezt határolni.
2011. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Amelyik oldalnak több elvével is azonosulsz, az leszel...
2011. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Gondold át, hogy ha te a tűzhöz közel lennél, akkor sokat, vagy keveset lopnál. Ha ez megvan, akkor olvass utána, hogy ki mennyit lopott, aztán már meg is van a válasz. ;)
2011. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne azt mérlegeld hogy jobb vagy bal, hanem hogy az a bizonyos dolog a te belsőértékeidnek megfelelnek-e!

A politikus egy olyan genetikailag módosút emberfaj, aki a hatalomért teljesen kiüresedhet vagy avanzsálódhat akár jobbra, akár balra. A hatalom ami befolyásolja és ezért akár a stabíl jellemztőit is megkérdőjelezve ígér vagy nem tarbe, a pozíciójától függően.


Persze ha politikus akarsz lenni, követve a hagyományokat, csak nézz utánna pld a wikin!

2011. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod kapásból, akkor egyik sem legyél. Nem kell mindenkinek politizálni. Lehet, hogy évek múlva kialakul, de ha nem, az sem baj. A férjem abszolút semleges, utál minden pártot, én benne vagyok egy bizonyos pártban (külföldi vagyok, így mindegy melyikben), de egyikünk csőrét sem piszkálja, hogy a másik nem úgy gondolkodik, mint ő.
2011. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem légy mindkettő úgy nem maradsz le semmiről. Én is az vagyok.
2011. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha a pártok szempontjából nézzük, egyik kutya, másik eb, akkor pénzfeldobás. Ha ténylegesen, akkor nézd meg a nézeteket és amelyik közelebb áll hozzád.
2011. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

miért akar itt mindenki valamelyik oldalhoz csatlakozni, tartozni?

mikor vesszük észre, hogy jelenleg teljességgel felesleges oldalakról beszélni, mert ilyen ma Magyarországon nem létezik. Másrészről meg nincsenek oldalak, csak emberek, Magyarok, más a véleményünk de ettől mégnem kell agyon komcsizni, fasisztázni egymást, mint két hülyegyerek. térjünk észhez és kezdjünk valamit magunkkal necsak a valóvilágot bámuljuk.

ne oldalhoz akarj tartozni, hanem a hazádhoz legyél munkás, polgár vagy bármi, legyen bármilyen politikai felfogásod, fogjanak össze végre az emberek!

2011. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

"Jobboldali vagy baloldali legyek? Hogy tudom ezt eldönteni?"


Most sehogy. Ugyanis aki nem tudja, hogy balos vagy jobbos, az még gyerek (eltartott, diák, gyerek).


Mihelyt felnőtt leszel, automatikusan ki fog alakulni, hogy jobboldali leszel-e vagy baloldali. Ha mérnöknek, jogásznak vagy közgazdásznak tanulsz és jól keresel a versenyszférában, akkor jobboldali leszel. Ha esztétika vagy kommunikáció szakot végzel és nem tudsz elhelyezkedni, vagy valami pályázatokból élő politikai alapítványnál fogsz "dolgozni", akkor baloldali leszel. Ha történészként, tanárként, jogászként nem tudsz elhelyezkedni, szélsőjobbos leszel. Ha nem tudsz egyetemet végezni, csak legfeljebb szakmát, és nem tudsz elhelyezkedni, akkor szélsőjobbos leszel vagy kisebb eséllyel balos.

2011. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!