Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kell még hogy a narancsköd...

Mi kell még hogy a narancsköd felszáljon sokaknál, és megértsék, rosz irányba halad a gazdaságunk?

Figyelt kérdés

Nem veszik az államkötvényeinket.


Az államadósságunk magasabb mint valaha, annak ellenére hogy bekebelezték a Mnypénztárt és szétszorongatták az országot.


A Ft le van értékelődve.


A reálgazdaságunk receszióban.


Hiába uj adó vagy adó emelés, elmarad a bevétel mert kontraprodúktívvá vált minden bevételi kísérlet.

Mert el van szegényedve a társadalom.


A bóvlira minősítés szélén táncol az ország.


Mi kell még hogy észrevegyétek emberek?

Hogy Ov kiálljon a pulpitusta és belemondja az arcotokba hogy elbuktunk?????


2011. okt. 28. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
A többségnél már lehullt, nálam mondjuk sose volt, de mégis mit tudunk tenni? 23.-án nem hallottam, hogy Orbán takarodj, bár értelme se lenne. Várni kell még 2 évet, ők is kivárták.Talán most már nem fognak hinni az emberek a mesében és ekkora hatalmat soha 1 pártnak se ad.
2011. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Heckler ***** válasza:
32%
Kifelejtetted, hogy az oktatási rendszer sem képes már megtanítani a polgárokat magyarul írni, itt vagy példának te.
2011. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség már rádöbbent, a következő választást nem hiszem, hogy megnyerjék. Vagy véres forradalomra gondolsz? Na, az itt nem lesz soha.
2011. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha ezt az ingatlanadót bevezetik, akkor feltámad a népharag, legalábbis nagyon remélem... Mi a fenének gyűjtsön az ember lakásra, ha utána ugyanannyit kell kifizetnie havonta, mintha albérletben lakna?
2011. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Heckler válasza:


Nem igazán értem hogy miért kell ezt csinálni haver?

Mi értelme annak hogy fenn van egy kérdés, és te nyelvészkedel? Vagy annyira fáj a fidesz bukása hogy így éled ki a rejtett hajlamaid? Lehet hogy ha nem olvasnál egy nap valami helyesírási hibát akkor a gyerekeknek mutogatnád a szerszámot?


Az olyan hithű elvtársak mint te, rontják meg a legjobban ezt az országot, szinte mérgezik, azzal a felfogással hogy minden áron, ha kell másokat letámadva, de védjük meg a bukott pártunkat!!

2011. okt. 28. 21:13
 6/18 A kérdező kommentje:

""Cyndel válasza:


Hát ha ezt az ingatlanadót bevezetik, akkor feltámad a népharag, legalábbis nagyon remélem... Mi a fenének gyűjtsön az ember lakásra, ha utána ugyanannyit kell kifizetnie havonta, mintha albérletben lakna?


Nekem nincsenek tapasztalataim abban hogy egy állam mikor kezd el úgy mond, elkerűlhetettlen adókat kivetni.

Mint pld az Áfa emelése, vagy az ingatlan adó, amiket ugye sokkal nehezebb kijátszani mint pld a szja t.

Ugye az Áfa-t egyszerű beszedni, de az ingatlannal kapcsolatban már nem ez a helyzet, és ha ilyenre fanyalodik egy állam ott már baj lehet!


Az az, szerintem nem tudnak már honnan pénzt beszedni, mert egyszerűen nem fizetik be az emberek, főleg hogy a fidesz a felsőközepet meg a felső 10e ret nem akarja bántani. Most olvastam, hogy a pénzbüntetések elzárásra napraválltását átlag 150-250Ft/napról 2500Ft/nara módosították. Ezekez vétségekért, szabálysértésekért, könnyű bűnügyekért,hamer ki lehet osztani.

De úgy néz ki, hogy 500e lesz a minimum.



Mi lesz itt, ha minden így megy tovább?

2011. okt. 28. 21:23
 7/18 Heckler ***** válasza:
38%

"Nem igazán értem hogy miért kell ezt csinálni haver?"


Megmondom, mi az értelme. Ne elvtársazz itt, keresztben lesz*rom a Fityeszt, nem erről van szó, nem is értem, honnan szeded ezt. Az az értelme, hogy rendszer bírálata nem hiteles a szádból. Mint amikor az EU parlamentben felszólalt az a maszopos tehén, és ömlött a szájából a vetőmag. Ha kiállsz keményen megmondani a tutit, akkor legalább próbáld meg ne úgy csinálni, hogy a hülye is lássa, te pontosan ennek a rendszernek az eredménye vagy. Érted? Pont olyan, mint elmúltnyolcévezni a Fityeszesek által.

2011. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Államkötvényeket a kínaiak legalább 200 milliárd forint értékben vettek.


És még mindig meg van a 2/3-a a Fidesznek!

2011. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
milyen narancsköd??? az egész demokrácia-ködnek kéne felszállnia.
2011. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
Ma az választó korú polgárok 60%-a nem talál magának pártot. Ezek az emberek nem csak a fideszből, de az egész politikai elitből kiábrándultak, és a fszuk tele van a gyurcsányból, az orbánból meg a többi töketlen inkompetens hazus sz@rból. Drukkolj, hogy ez az új bal oldali tömörülés a 4K valami normális formáció legyen megalapozott politikával, ők meg tudják fogni a bizonytalanokat, ha jól csinálják. Egyébként pedig a bigott fideszesek sose fogják felfogni, miért rossz ez a rendszer. Ugyanúgy, ahogy a szocializmust is visszasírják sokan.
2011. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!