Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alsó ársadalmi réteget...

Az alsó ársadalmi réteget senki nem képviseli a parlamentben?

Figyelt kérdés

Hogy jut egy párt be a Parlamentbe? Úgy, h kampányol. És azt a rengeteg kivetítőt, elutazást a helyszinekre, megszervezést, plakátokat, szórólapokat ki fizeti? Az akinek pénze van! Kinek van pénze? A jómódúaknak, meg a gazdagoknak!


Vagyis bármivel szólítják meg a szegényebb embereket, bérből élőket, bármit rizsáznak neki, amit hallani akar, amikor a párt bekerül a Parlamentbe úgyis azt fogja támogatni, aki pénzele?!


Vagyis vagy a középréteget, vagy a multigazdagokat?!:(

OLyan nincs h alulról szerveződnek, mert egy kampány hatalmas pénzeket igényel, és azt a szegényebb néprétegek nem tudják finanszírozni.


Ezért a jövőben se fogják, vagyis az lenne a legjobb ha minimalizálnánk a miniszterek számát, h minél kevesebbet kelljen eltartani?


2011. nov. 1. 22:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az lehet, éppen ezért is tölt el büszkeséggel hogy gazdag ember létemre a 400 ezer forintos havi nettót is megadom több dolgozómnak is. Ennek ellenére (vagy éppen ezért) nem is vagyok itt túl "szeretetreméltó". De ez nem baj.
2011. nov. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Az lehet, éppen ezért is tölt el büszkeséggel hogy gazdag ember létemre"


Huha.. csak e'ne szájjá'


'Csak az a baj a középosztályjal, h még patkányabbak a dolgozókkal, mint a multik.'


Hát ez valóban borzasztó, csak tudod egy vállalkozó mögött alapestben nincs akkora tőke, mint a multiknál (nincs keret átképezni a dolgozókat. a régiek helyett újat verbuválni)

Ne haragudj, én nem engedhetem meg, hogy az alkalmazottaim félvállról vegyék a munkát. Nekem nem jár adómentesség sem,mint "egyes" cégeknek. Mivel fehér vállalkozásom van, mint az általatok említett középréteg vállalkozásainak kb. csupán 10-30%-a, ezért ahhoz hogy nekem megérje embereket foglalkoztatni, patkánykodnom kell...

A sajtó a közelmúltban beszámolt egy irományról, ami jól összefoglalja, miért is vagyok néhanapján rágcsáló..

Jakab Andornak adózom mélye tisztelettel:


[link]


Olvass és utána idézz...

Kellemes éjszakát

2011. nov. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 doboszoli ***** válasza:
Kösz a linket. Végigolvastam. Legalábbis elgondolkodtató.
2011. nov. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

""Kinek van pénze? A jómódúaknak, meg a gazdagoknak!" Ez így van. De nem gondolod hogy azért meg is kell dolgozni?"


Egy sem dolgozott még meg érte. Tehát nem.

2011. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

+Az lehet, éppen ezért is tölt el büszkeséggel hogy gazdag ember létemre a 400 ezer forintos havi nettót is megadom több dolgozómnak is. Ennek ellenére (vagy éppen ezért) nem is vagyok itt túl "szeretetreméltó". De ez nem baj."


Maradj már hülyegyerek! Itt épp az ilyen önistenítő hozzászólásaid miatt nem vagy szeretetreméltó

2011. nov. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A kulturált hozzászólások egy újabb felemelő pillanata egy valószínűleg még fiatalkorú elkövetőtől.................
2011. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!