Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga mégis hogy képzeli...

Kálmán Olga mégis hogy képzeli ezt?

Figyelt kérdés
Mégis hogy képzeli, hogy SOHA nem hív be jobbikos politikust-t az "Egyenes beszéd" című műsorába? Mégis nem tatja vérlázító pofátlanságnak, hogy TELJESEN kirekeszt egy a demokratikus választáson a törvényes bejutási küszöb három és fél százalékát elérő pártot, miközben persze a többi vendéggel rendszeresen szidják a Jobbikot, és esélyt sem ad a Jobbiknak, hogy védekezzen a támadások ellen, és ismertesse az álláspontját? De a múltkor is megfigyeltem a híradójukban(mármint az ATV-ében), hogy egy törvény vitája kapcsán az ellenzéki pártok közül csak az MSZP és az LMP álláspontját ismertették! Ilyenkor hol van Szalai Annamária???!!! Kálmán Olgáról nem mondtam semmit, ha valaki belinkel nekem csak EGY olyan videót akárhonnan, amikor jobbikos volt az Egyenes Beszéd-ben!
2011. nov. 4. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az ATV egy magán Tv, azt hív be akit akar.

Még ha mond is valami csúnyát, legfeljebb kiigazítást kérhet bár ki.


Eféle kötelezettsége csak a kampány időszakban van a médiáknak.


Persze ettől még tekinthetjuk gusztustalannak, de hát a jog és az igazság sokszor nem konvergál, ha a gusztust is ide lajstromoljuk, akkor meg teljes a zavar és az ember szubjektivitása felülkerekedik az objektív helyzet rideg valóságán. Azon hogy ez a politika!

2011. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%

Hát ennyit arról, mennyire "egyenes" beszéd.

Az ATV fideszes, és tisztában vannak vele, hogy jelenleg a Jobbik az egyetlen potenciális ellenfelük. Hülyék lennének hagyni őket szóhoz jutni, még a végén megnyerik a következő választásokat. :)

....Ha így történne, megnézheted Kálmán Olga arcát, ahogy elbeszélget az összes jobbikossal.


Egyébként ő szerintem csak a műsorvezető, lehet, hogy egyáltalán nincs beleszólása, kit hív meg.

2011. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Lehet nem figyeltem, meg nem mindig néztem akkor sem, de akkor azért elég sokszor néztem, de én a kampány alatt sem emlékszem, hogy behívtak volna jobbikost...
2011. nov. 4. 18:20
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Én azt hittem, az ATV Jobbikos...
2011. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mert hogy első válaszoló írta, hogy kampány alatt állítólag kötelező.
2011. nov. 4. 18:21
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs olyan Jobbikos politikus aki el is menne az ATV-be :)
2011. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mert hogy első válaszoló írta, hogy kampány alatt állítólag kötelező.



Az előző választásokon mindenki ölni akarta a jobbikot, és a jobbik védtelen volt még akkor.

Ma már más a helyzet, hiszen parlamenti párt, delegált kuratóriumi taggal!

2011. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem nincs olyan Jobbikos politikus aki el is menne az ATV-be :)



Hát persze!!!!!

A jobbikosok pontosan az arisztokrata visszafogottságukról híresek!!


Ne máááá.

2011. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Vona Gábor mégis hogy képzelte, amikor azt mondta, hogy ha a Jobbik hatalomra kerülne, akkor lerombolná az összes "baloldali" tv székházát, a helyüket sóval hintené be, a riportereket meg elzavarná Izraelbe? Na, EZÉRT nem hívják őket, ugyanis az ilyen párt nem demokratikus szemléletű. Én sem hívnám őket a helyükben. Az első "kellemetlen" kérdésre elkezdenének zsidózni, és kiszaladnának a stúdióból, mint ahogyan azt pl. Vona már az RTL-Klubon és az M1-en is eljátszotta. A Jobbiknak megvan a saját N(SDAP)1 nevű csatornája, ahol Hitlert ünneplik. Itt nyugodtan vigyoroghat az egész szélsőjobbos bagázs Vonától Morvaiig egész nap, szidhatják az összes pártot, és nézheti, akinek tetszik.
2011. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Egyetlen valamire való csatorna sem hív meg Jobbikost. A HÍR-TV sem. Nagyon helyesen.
2011. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!