Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga mégis hogy képzeli...

Kálmán Olga mégis hogy képzeli ezt?

Figyelt kérdés
Mégis hogy képzeli, hogy SOHA nem hív be jobbikos politikust-t az "Egyenes beszéd" című műsorába? Mégis nem tatja vérlázító pofátlanságnak, hogy TELJESEN kirekeszt egy a demokratikus választáson a törvényes bejutási küszöb három és fél százalékát elérő pártot, miközben persze a többi vendéggel rendszeresen szidják a Jobbikot, és esélyt sem ad a Jobbiknak, hogy védekezzen a támadások ellen, és ismertesse az álláspontját? De a múltkor is megfigyeltem a híradójukban(mármint az ATV-ében), hogy egy törvény vitája kapcsán az ellenzéki pártok közül csak az MSZP és az LMP álláspontját ismertették! Ilyenkor hol van Szalai Annamária???!!! Kálmán Olgáról nem mondtam semmit, ha valaki belinkel nekem csak EGY olyan videót akárhonnan, amikor jobbikos volt az Egyenes Beszéd-ben!
2011. nov. 4. 18:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Fél, hogy az emberek megismerkednek a valósággal, fél velük szembenézni.
2011. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%

Egyetlen valamire való csatorna sem hív meg Jobbikost. A HÍR-TV sem. Nagyon helyesen.



Ezt kiegészíteném!


Egyetlen valamire való nagytőkés hátterű csatorna sem hív meg Jobbikost. A HÍR-TV sem. Nagyon helyesen, az ő álláspontjuk szerint.


Mindenütt a világban rettegnek a radikálisoktól, hiszen nem a nagytőke kegyeit keresik.


Kb ennyi!

2011. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ATV baloldali, azonkívül a Hír Tv se hív be se Jobbikos, se Mszp-s képviselőt a műsorokba.
2011. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Hálistennek, legalább ez a csatorna tiszta marad a jobbikos marhaságoktól. Egyébként szerintem a jobbiknak jobb, hogy nem megy el oda, mert Kálmán Olga darabokra szedné őket.
2011. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Szerintem a Jobbik szedné darabokra Kálmán Olgát.
2011. nov. 4. 20:34
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Amikor az MTV-be hívnak be jobbikosokat, mindig alulmaradnak a kérdezők, akik olykor 2-3 liberálissal sem mennek semmire.


Érdemes megnézni ezeket:

http://www.youtube.com/watch?v=VOGDdP30jWQ

http://www.youtube.com/watch?v=z7oqcGxtTKU

2011. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
Te se hívnál be patkányokat a konyhádba.
2011. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
Hát itt pont nem maradtak alul a kérdezők, csak a jobbikosok olyan idióták, hogy kár pazarolni a meggyőzésükre a szót.
2011. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 asmosys ***** válasza:
55%

„Szerintem a Jobbik szedné darabokra Kálmán Olgát.”


Aha persze. :))) Pontosan melyik képviselőjüknek van annyi esze?

2011. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem Kálmán Olga dönti el, hogy ki lesz az egyenes beszéd vendége, neki nagy beleszólása nincs, mondhatni semmi...
2011. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!