Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga mégis hogy képzeli...

Kálmán Olga mégis hogy képzeli ezt?

Figyelt kérdés
Mégis hogy képzeli, hogy SOHA nem hív be jobbikos politikust-t az "Egyenes beszéd" című műsorába? Mégis nem tatja vérlázító pofátlanságnak, hogy TELJESEN kirekeszt egy a demokratikus választáson a törvényes bejutási küszöb három és fél százalékát elérő pártot, miközben persze a többi vendéggel rendszeresen szidják a Jobbikot, és esélyt sem ad a Jobbiknak, hogy védekezzen a támadások ellen, és ismertesse az álláspontját? De a múltkor is megfigyeltem a híradójukban(mármint az ATV-ében), hogy egy törvény vitája kapcsán az ellenzéki pártok közül csak az MSZP és az LMP álláspontját ismertették! Ilyenkor hol van Szalai Annamária???!!! Kálmán Olgáról nem mondtam semmit, ha valaki belinkel nekem csak EGY olyan videót akárhonnan, amikor jobbikos volt az Egyenes Beszéd-ben!
2011. nov. 4. 18:10
1 2 3
 21/23 asmosys ***** válasza:

A műsor vezetője ÉS!!! főszerkesztője Kálmán Olga

Hozzá tartozik/zott: Egyenes beszéd, az Újságíróklub, a Fórum, a Dominó, a Pont7

2011. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%
Kerdezo"!A kurucot te nem talalod verlazito'an pofatlannak?Csak mert en igen...Es tudod miert?Mert rendszeresen szidnak minden partot es eselyt sem adnak a liberalisoknak,kommunistaknak zsidoknak es ciganyoknak hogy vedekezzenek a tamadasok ellen es ismertessek az allaspontjukat!Nem?DE!
2011. nov. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Képzeld el, hogy a kurucot is utálom.
2011. nov. 5. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!