Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pályakezdő fiatalok hogyan...

A pályakezdő fiatalok hogyan helyezkedjenek el úgy, hogyha folyamatosan növelik a nyugdíjkorhatárt, azok közül is akik nyugdíjasok még sokan dolgoznak és sok helyre (nem mindenhol) kell min.2-3 év gyakorlat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Nehezen...

De hidd el, nem csak ez a gond a pálya kezdő fiataloknál, hanem, hogy túlságosan el vannak szállva és mégsem tudnak semmit. :(

Tisztelet a kivételnek!!!!

2011. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Első jól látja. Én tavaly diplomáztam, és nagyon könnyen el tudtam helyezkedni. Miért? Mert két idegen nyelvet beszélek, mert úgy szereztem piacképes diplomát, hogy az évfolyam felső 5%-ban voltam benne, és szereztem gyakornokként tapasztalatot. Most meg én megyek gyakornokokat felvételiztetni, és azt látom, hogy semmit nem tettek meg a fősulin, hogy el tudják adni magukat, csak egy papírt lobogtatnak.


Aki akar, és aki tudatosan választ egyetemet, és aki előre tervez 5 évet, az simán kap munkát.

2011. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Aki akar, és aki tudatosan választ egyetemet, és aki előre tervez 5 évet, az simán kap munkát."


Vagy ah tudatosan választ szakot. Én személy szerint olyan szakot választok ami jó.

2011. nov. 6. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!

Ez is egy lehetőség, de vajon jól fogod érezni magad az életben?

Én azt választottam, amit egyébként is szeretek, eleinte sok volt a fóka, kevés a hal, de aztán megtanultam jobban a halak szokásait... És élvezem a munkám. Vagy másképp: tulajdonképpen egész nap szórakozom. Még este otthon is néha. Ez meg kamatozik a munkahelyemen. De ahogy feljebb mondták - a papírt eltettem diplomaosztás után.

2011. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tótalaki Ottó ***** válasza:

1. lépés: olyan pártra szavazol, amelyik megteremti a megfelelő stabil környezetet, hogy Mo újra vonzó legyen a külföldi működőtőke számára. És nem szavazol olyan idiótákra, mint a fidesz! Akiknek a munkahelyteremtés a közmunkának nevezett kamu-munkahelyek létrehozását jelenti, mert a hazai, főleg általuk destabilizált gazdasági környezetben hülye az, aki minket választ. Nélkülük pedig nem lesz munka...

2. Oda mégy, ahol kapsz munkát. Ferkó is megmondta: "El lehet menni!" A narancs főf...ok meg még rátettek egy lapáttal.

[link]

2012. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A fiatalok nem tehetnek arról, hogy nincs munkájuk. Az egész ország nagy ívben sz*rik a fejükre.
2012. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!