Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek az emberek vajon tájékozo...

Ezek az emberek vajon tájékozottak vagy demagógok?

Figyelt kérdés

Egy kérdésre ezt a választ kaptam!


"A Jobbiknak és az LMP-nek nincs gazdaságpolitikája. Ezek protestpártok értelmes program nélkül. A jobbik náci, az LMP pedig az SZDSZből lett. Az LMP, ami normális benne azt pedig a Zöld Baloldal és a Munkáspárt 2006 programjából szó szerint lelopta.""


Kb olyan mintha a médialecke lenne felmondva!

Mikor visszakérdezek és kérem hogy másoljon be valami "2perc" ami igazolja, akkor meg mély csend.


Ha nekem van egy véleményem, én azt mindíg alátudom támasztani, legalább 1-1 linkel, ha valaki nem tudja az szerintem csak demagóg.



2011. nov. 7. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem tályékozottak,hanem tájékozottak.

A Jobbiknak valóban nincs megvalósítható gazdaság politikája. Az LMP- elképzeléseit nem ismerem.

2011. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik pártnak van MEGVALÁSÍTHATÓ(!) gazdasági programja, politikája?
2011. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

"Ha nekem van egy véleményem, én azt mindíg alátudom támasztani, legalább 1-1 linkel"


Akkor az más véleménye, amit te átvettél.

2011. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A Fideszé és az MSZP jé az 100% hogy nem jó, de nem is kell linkelni, mert az emúlt 21 év elég beszédes.



De te betudsz linkelni valamit ami alátámasztja a véleményed? Nem nehéz és nem tart sokáig, csak másolni kell az adott szövegrészt.


Vagy te is csak demagóg vagy?

2011. nov. 7. 08:14
 5/12 A kérdező kommentje:

"Melyik pártnak van MEGVALÁSÍTHATÓ(!) gazdasági programja, politikája?


Persze hogy 100%ban egyiknek sem.


De létezik az ország számára testhezálló, az adottságainknak megfelelő.


A fidesz és a maszop eddigi gazdaságpolitikája olyan mintha nem lenne semmi amiben jó lehetne az ország, sőt mindenben csak a nyugati nagytőke nyomulása köszön vissza.


Akik valóban keresik a lehetséges kitörési pontokat, az a Jobbik és az LMP. Az hogy mennyire lenne sikeres, azt nem tudni. De legalább egy más paradigma szerint haladnának, ami a 21 év tapasztalatai szerint csak jobb lehet.

És ugye van is benne logika hogy ha egy országnak nincs önállóani ia működő gazdasága, csak blanuer-ekkel a nyugati nagytőkérekötött és azt kiszolgáló duális gazdaságot építő rendszere, abból nem lehet fejlődni!

2011. nov. 7. 08:21
 6/12 A kérdező kommentje:

"""Ha nekem van egy véleményem, én azt mindíg alátudom támasztani, legalább 1-1 linkel"


Akkor az más véleménye, amit te átvettél.



Ez a ti esetetekre igaz, hiszen ti csak a médiában elhangzottakat ismételgetitek, az az, ha valamit belinkelsz, az egy ugyan olyan logikátlan szlogenekre hagyatkozik amit te beírsz.



Miért nem másolsz be a Jobbik vagy az LMP programjából valamit ami szerinted megvalósíthatatlan, vagy az irányát tekintve nem megfelelő!


Jah hogy nem tudsz!

2011. nov. 7. 08:27
 7/12 Antimod ***** válasza:
Nem, mivel nem gazdaságpolitikailag, hanem ideológiai alapon közelítik meg a kérdést. Ez pedig a vallásra jobban hasonlít, mint a politikára.
2011. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, off, de ha linkkel igazolja, akkor valóban nem véleményről van szó, hanem tényekről.

Na most manapság ezekkel (ti. a tényekkel) nem illik foglalkozni, amennyire látom.

2011. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Melyik pártnak van MEGVALÁSÍTHATÓ(!) gazdasági programja, politikája?"


Egyedül a Jobbiknak.

2011. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

„Ha nekem van egy véleményem, én azt mindíg alátudom támasztani, legalább 1-1 linkel, ha valaki nem tudja az szerintem csak demagóg.”


Alátámasztani legalább 1-1 linkkel.

Ez nem szolgálhatja a vélemény helyességét (főleg ma, amikor az interneten mindenre van pro és kontra). Egy LINK csak az ember LINKségét mutathatja.


Másrészt, a vélemény még messze van a logikus, következetes, megalapozott gondolatmenettől. Az ilyet sokkal nehezebb cáfolni, igaz kitalálni a helyes gondolatmenetet is sokkal nehezebb.


A vélemény olyan, hogy mindenkinek van, de senkit sem érdekel különösebben a másé.


Másrészt mit számít egy megvalósítható program? Kérdés inkább az, hogy érdemes-e megvalósítani.

Pártok esetén ezt torzítja, hogy más, amit mondanak, és más, amit kormányon megvalósítanak.


Hinni lehet bennük, csak nem érdemes. Az élet ettől értékesebb, hogy a szánalmas politikusokra (programjaikra) fecsérelje az ember az idejét.

Mondjon bárki egy dolgot, amitől jobb lett az élete a kormányok tevékenységétől. Valószínűleg nem nagyon lehet.

2011. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!