Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet itthon tartani a...

Hogy lehet itthon tartani a rezidenseket, hogy se a mostani, se a következő generációnak nem ígér semmit Rétheyi Miklós?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:34
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

"Eddig több száz ezret kaptak a vidéki képviselők menetdíj vagy mi a fene címén"


De azt is el kellene olvasni, hogy eddig pénzt kaptak benzinre. Ezután pedig benzinkártyát fognak kapni.

2011. nov. 7. 16:53
 22/40 A kérdező kommentje:

"de nem 20 darab Audin múlik egy ország sorsa."


Nem, de nem is 20Audi. 90 Skoda Superb. Ezek röpke 7-8 milliós kocsik. Erre mondta Lázár azt, hogy ez a nép autója. Az hittem a suzuki, opel 1-3 milliós kategóriája az.


"Most vazzeg, akkor legyenek megszorítások vagy ne?"

Az a gond, hogy be se ismerik és végig hazudták az elmúlt éveket. Az előző kormányok megszorításai milyen szemetek voltak, de a mostaniakat milyen jónak tartja a fidesz. Jó pár dolog volt amit az előző kormányok akartak bevezetni, de a fidesz élesen tiltakozott ellene. Most érdekes módon ők is bevezetik. És ami a legrosszabb, hogy ez után is lefelé megyünk. Nőtt az adóssóág annak tetejére, hogy rengeteget fizettünk az mnyp-ből. De ezekből a pénzekből közel 5-600 milliárdot az ide költségvetésbe raktak be. A gond, hogy jövőre nem lesz már meg ez a 3000 milliárd, de a lyuk igen. Sőt mostanra fideszesek se látják olyan jónak a jövőt.


[link]

2011. nov. 7. 17:00
 23/40 anonim ***** válasza:
0%
6%-kal csökkent az államadósság. Értem én, hogy sz.ar a helyzet, de ezt eléggé röhejes egy alig egy éve kormány orra alá dörgölni.
2011. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

"Az a gond, hogy be se ismerik és végig hazudták az elmúlt éveket. Az előző kormányok megszorításai milyen szemetek voltak, de a mostaniakat milyen jónak tartja a fidesz."


Én már akkor is mondtam, hogy nagyon nagy hül.ye az aki azért szavaz a Fideszre, mert akkor nem lesznek megszorítások. Ez most sajnos muszáj, rendesen hagytuk elburjánzani az államadósságot az elmúlt években.

2011. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

"rendesen hagytuk elburjánzani az államadósságot az elmúlt években."


De nem csak az elmúlt 8 évben. A fidesz az első kormányzásuk alatt is eléggé tett hozzá.



"6%-kal csökkent az államadósság."


Majd:

[link]

2011. nov. 7. 18:33
 26/40 anonim ***** válasza:
Nézegesd: [link]
2011. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

De nézzük csak meg így:

[link]


Azért volt régebben jobb mert akkor jött be a multik nagy része ami emelte a gdp-t. Viszont nekünk nem sok hasznunk volt belőle.


98-02 között megduplázták. Arányosan majdnem ők is ugyanannyit emeltek.

2011. nov. 7. 18:54
 28/40 A kérdező kommentje:
A fidesz semmivel se jobb mint az MSZp. Max annyival másabb, hogy jobban hitegetik az embereket és letagadják a megszorítást.
2011. nov. 7. 18:55
 29/40 anonim ***** válasza:
Ebből meg akkor az látszik, hogy az akkor felvett kölcsönt nem butaságokra költötték mint a szoci kormányok (értsd: nem a jólétet tartották belőle föl mesterségesen), hanem a gazdaságot fejlesztették. Erre szabad is felvenni hitelt... kivéve ha utána 8 év szoci ámokfutás jön...
2011. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Vagy mondok mást. Jelöld be az összes országot, aztán keress nekem egy olyat is ahol csökkent az államadósság.
2011. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!