Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kanadai emberkereskedő...

A kanadai emberkereskedő pápai cigányok történetét vajon hány hazai médium és hírforrás meri majd lehozni? Egyetértesz a magyarországi médiumok cigánybűnözőket mentegető liberális gyakorlatával?

Figyelt kérdés
Most kaptam: "Kanada történetének legnagyobb emberkereskedelmi ügyében magyarországi cigányok a gyanúsítottak. Vélemény?" kérdést töröltük.
2011. nov. 8. 17:38
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
A libsiktől kérdezném: A cigány miért csak áldozati és segélyfelvételi szerepkörben cigány, bűnöző szerepkörben viszont magyar? Miért írják, hogy "magyar vert cigányt" akkor, amikor imádott kisebbségük tízévente egyszer épp elszenved egy bűncselekményt? Hisz a polkorrekt vélekedés ezesetben is az, hogy "magyar vert magyart"! Miért nem nevesítik a cigányt akkor, amikor gyanúsított? Miért írják ezesetben, hogy Attila Kolompar "magyar bűnszervezet tagja"?
2011. nov. 8. 18:22
 12/42 Sz1u ***** válasza:
3%

#16 18:09 Kérdező!


"Ha tudsz mondani olyan bűncselekményt, ami jellegzetesen a magyarokra vonatkozik, akkor van magyarbűnözés."


Pl. a korrupció, a fehérgalléros bűnözés... ezek egyike sem a cigányokra jellemző elsősorban. S ha ezek elfajulnak, ki tudja, hogy hány emberéletet követel...



S hogy az eredeti kérdésedre is válaszoljak:


1. Bármelyik hazai médium lehozza, csak a normálisabbja nem hangsúlyozza ki, hogy cigányok voltak az elkövetők (mint, ahogy azt sem, ha "fehér" magyarok voltak).

2. Nem értek egyet, mert nem mentegetik a "cigánybűnözőket".


"A "náci" Kádár-rendszer is használta a cigánybűnözés szót, csak a szélsőséges liberálisok mentegetik a bűnöző cigányokat."


No látod! Szerinted is csak a szélsőségesek (ezen belül a szélsőséges rendszer, újabban a Jobbik) használják a cigánybűnözés szót!

2011. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
12%

"Ha tudsz mondani olyan bűncselekményt, ami jellegzetesen a magyarokra vonatkozik."


Jellegzetesen magyarok mentek sunyi módon, faluszélén élő cigányokat megölni, köztük egy ötéves! gyereket hátulról lőttek le.

2011. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
27%

"Ha tudsz mondani olyan bűncselekményt, ami jellegzetesen a magyarokra vonatkozik,"


Adócsalás

2011. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
Adó Államadósság Budapest Csőd Európa Európai Unió FIDESZ Fizetés Gyurcsány Ferenc Jobbik Kormány Kossuth Költözés Lemondás Liberalizmus LMP Magyar Magyarország MSZP Orbán Viktor Ország Párt Politika Rákosi Roma Rózsa Törvény Új Választás Zsidó
2011. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyet felejtetek el állítólag Kanadába azért mennek innen a cigányok mert ebben az országban félnek!!!!


A kanadai miniszterelnök kicsit mást nyilatkozik mégis:


[link]

2011. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
75%
Petőfi magyar volt , ízig-vérig magyar! NE MERD BEMOCSKOLNI A NEVÉT AZZAL HOGY SZERBNEK, SZLOVÁKNAK TITULÁLOD!!!
2011. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Sz1u ***** válasza:
0%

#17 21:37


Nem tudom, hogy kinek írtad ezt a kommentet, mert töröltek egy csomó választ. Csak tudnám, hogy miért? Semmi olyat nem írtam, ill. akivel szócsatáztam, ami sértő, vagy esetleg trágár lehetett volna. Ha ez a törölgetősdi egy új funkció a Gyakorin, akkor leléptem (mégha sokan nem is fognak megsiratni).


Tehát, ha esetleg nekem szántad a választ, akkor rossz helyen kopogtatsz, mert én is azt mondom, hogy magyar volt! Nagyon is! Viszont a származása apai ágon szerb, vagy szlovák, anyai ágon szintén szlovák. De magyarnak vallotta magát és magyar is volt. Se több, se kevesebb.


[link]

2011. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 Sz1u ***** válasza:
0%
Kérdező! Te töröltettél egy csomó választ?
2011. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

"Pl. a korrupció, a fehérgalléros bűnözés..."


Ez éppenséggel politikusbűnözés, vagy zs!d0bűnözés kategória, nem magyarbűnözés. Hány százaléka korrupt a magyaroknak? Hány százalékuk volt már büntetve? A cigányoknál a büntetett előéletűek aránya igen magas, a börtönök 70-80%-át ők teszik ki. Továbbá ajánlom a cigányvajda nyilatkozatát: "Ha 10 bűnelkövetőből 10 cigány, akkor mi az, hogy nincs cigánybűnözés?" Te gondolom valami belpesti, rózsadombi turbóliberális vagy, azért vitatod, de a magyarok 91%-a szerint van cigánybűnözés.


Nem törölt(ett)em semmit, az én előző kérdésemet is letörölték.

2011. nov. 8. 22:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!