Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Versele Laga Medium puppy...

A Versele Laga Medium puppy megfelelő egy 9 hetes Border Collienak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
az összetevőket alapján szerintem jó ,de mivel színes így biztos van benne színezék..
2011. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én purina dog chow puppy száraztáppal etetem a Border Colliemat. Mondjuk ő már 7hónapos, de 2hónapos kora óta ezt kapja és tökéletesen meg van vele elégedve. Szépen cseperedik, aktív, nincs semmi egészségügyi gondja.Amúgy az az általános tapasztalatom, hogy mindenki másban hisz, mégis millió fajtiszta kiskutya felnő.:) Biztos vagyok benne, hogy van jobb, meg kevésbé jó, de általánosságban mindegyik megfelelő a táplálásra. De bármit is választasz, a megfelelő időben ne feledkezz meg a kálciumról, mert ennek a fajnak létszüksége, és a tápok ált nem tartalmazzák ekkora dózisban.:)
2011. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!