Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert ilyen 'gonoszak' a...

Miert ilyen 'gonoszak' a Magyarok?

Figyelt kérdés

'Ha van Magyar baratod, nincs szugseged ellensegekre.'


Ez csak a tortenelem miatt van, vagy tenyleg ilyen nep vagyunk?


2011. nov. 9. 14:28
 1/8 Antimod ***** válasza:
85%
Ezt még nem is hallottam. Amúgy pedig nem osztom ezt a véleményt.
2011. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

A magyar, mint melléknév kisbetűvel írandó!

Egyébként ha észreveszed sehol sem olyan ellenségesek az emberek egymással, idegenekkel, mint a földgolyón bárhol máshol.

2011. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak gyanakvó a magyar, és van is rá oka sajnos.
2011. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert túlságosan bízik az ember az oktatásban.

Én vacaknak látom.

Törvényes, szabályos,rend-es, jogos!

Ahelyett, hogy valódiságra törekvő, életteljes, emberséges lelkiismeretes lenne.


A emberek meghalnak sajnos, újak születnek, és ki látott már gonosz babát, vagy óvodást..?

A történelemből azt visszük át ami írott.

Hol van például a történelem tananyagából az adott kor emberséges valódi élete?

Hol van az emberiesség, lelkiismeretesség tan?

..és hol van ez mint minden egyeben felülálló érték?

Hol vannak erre a történelmi példák az anyagban?


Ezt az űrt tölti ki a jog.

Ami úgy képződik, hogy van egy ötlet!, majd úgy ellenőrződik, elegen vagyunk-e? többségben vagyunk-e?.Ha igen, akkor a szabály jó! :)) Pecsétet rá, holnaptól szent és sérthetetlen.


A történelem emberiességi tanulsága nem tudja vezetni a népet, ha nincs a tananyagban.....de ötlete bárkinek lehet, valami ami legtöbb tévedést okozza.


A többség ötlete szent. Ez a baj :))

Nem a történelem, a történelem az ötlethez képest következmény.


A kormány-hivatalnok serege (tisztelet a kivetélnek ha van, tényleg) mintha nem létezne: "nem miattam van, hanem ez a munkám", "én nem tehetek róla, ez a törvény", "nem tehetek róla, a többség így szavazott",

"nem az a lényeg, hogy te vagy én mit látunk, hanem ez a szabály, be kell tartani, másként valaki büntet"

Ám az valaki majd el fogja mesélni, hogy nem miatta van a büntetés!


Ebben a világban semminek sem oka az ember, nincs is :)..csak történnek a dolgok maguktól :)


Mitől lenne nemzeti öntudat és összefogás,vagy emberiesség, ha az egyén "sincs" abban a világban, ahonnan üzeni, hogy mi a ""jó"", mit kell! tenni?


Bocs, ha hosszú voltam.

2011. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az talán túlzás, hogy gonosz, de kétségtelen, sok negatív tulajdonsága van. Az egyik ilyen, ha egy magyar és külföldi vitatkozik, a magyarok többsége a külföldi pártjára áll.

Sokat járok külföldre, azt látom, ha két honfitárs találkozik, biztosan váltanak néhány szót (olyan helyen, ahol nem tömegével vannak). Ha én magyar hangot hallok, általában nagyon kelletlenül fogadják a közeledést.


Utolsó!

Szomorúan tájékoztatlak, van gonosz baba. Nem sok, de van. Csak nem veszed észre, mert nem tud tenni semmit. Viszont a legjobb nevelés mellett is gonosszá válik.

A törvény nagyon fontos. De szemlélet nélkül csak be nem tartott üres malaszt. Mára nagyon sok példa van belőlük.

2011. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A történelem nem van, hanem az emberi cselekedetek összessége, amelyet utólag elemeznek, lejegyezne, összegeznek. Ezért a történelem miatt a magyarok semmilyenek sem lehetnek. De a természetük alapján igen.
2011. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 julianna24 válasza:
Sajnos igy van.En evekig Nemetorszagban eltem ilyen foku gyuloletet,gononsz embereket meg sehol nem lattam mint itthon.Hiaba szep Magyarorszag es szivesen elnek itthon,de az hogy a magyar ember mindenkit lenez,ha kover,ha sovagy,ha szep,ha csunya,barmilyen vallasu,barrmilyen nemzetisegu es stb.Mindig beleszolnak a mas dolgaba mint ha barkinek is ok adnak a kenyeret ...Egyszeruen hihetetlen szamomra ami itt van.GONOSZAK az emberek nagyon,Tisztelet azoknak akik megoriztek emberseguket ebben az orszagba
2013. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert egy nagy mese mese mákos fekete kabàtos a magyar törtènelem és tele van super hero törtènetekkel, amik köszönő viszonyban sincs a valósággal.
2020. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!