Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szereted a Jobbikot?

Miért nem szereted a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Nos. Előre mondom hogy Jobbikos vagyok, ahol lakom tag is vagyok, gyűlésekre is járok és segítem a munkájukat. Érdekelne más pártok szímpatizánsainak a véleménye róla.

Tényleg értelmes véleményeket várok. Hagyagoljuk a "mert budüs rasszisták vagytok" szöveget. Én benne vagyok. Ismerem a Vonát is meg a többieket, tudom hogy nem így van.

Gyöngyöspatán is dolgoznak a cigányok erdőtelepítés van. Az már más hogy nem tetszik nekik a dolog.

A programjukkal kapcsolatban érdekelne még a véleményetek és hogy miért inkább olyan pártra szavaztok (fidesz,mszp) ami már bebizonyította, hogy nem képesek kormányzásra.

"de akkor is büdös nácik vagytok" tényleg hanyagoljuk mert már kaptam eleget. Annak ellenére hogy nem 1 cigánnyal vagyok jóban.


2011. nov. 13. 15:01
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
59%

információ-hiány

szülői befolyás

média beállításai


vagyis: társak, tanárok, szülők, média befolyásolása

2011. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
76%
Jobbikos vagyok és nemigazán találok kivetnivalót a programjukban. A következő választáson is rájuk szavazok!
2011. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy tettem kritériumokat azt egyből nincs ellenzéki komment. Pedig szeretnék.
2011. nov. 13. 15:19
 4/58 anonim ***** válasza:
75%

Gyöngyöspatán sem állandó munkahelyük van a cigányoknak,csak közmunka. Az pedig alig több a semminél.

A cigányozás pedig nem megoldás a problémára.

A programjuk megvalósíthatatlan álmodozás. Csak a tapasztalatlan fiatalok hisznek benne. Nem ártana szerezni egy kevés közgazdasági jártasságot a Jobbikosoknak.

Más kérdés,hogy ma nincs olyan párt,akire érdemes lenni szavazni.

2011. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem,hogy mit nem értessz azon,hogy az emberek nem ezt választják.Kétszer megégette magát a világ,egyszer a szélsőjobb miatt,aztán meg a szélsőbal miatt!!Azért nem választják meg,mert szélsőjobb,és ezt az emberek összekapcsolják a rasszizmussal,hiába mondod,hogy nem vagy az,erről szól ugyanis a szélsőjobb!Nem vagyok se jobbos se balos egyébként,szarok az összes pártra,mert ők is szarnak rám/ránk!Ha tehetném egy becsületes emberre szavaznék,akinek van vezetői képessége és kultúrált,nem azokra a majmokra,akik eddig voltak...de ilyen nincs és azt nem hiszem,hogy a jobbikban lennének..
2011. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
84%

pedig sok közgazdász, jogász végzettségű egyén van jobbik padsoraiban


nem is akármilyenek - nagy cégeknél, magas beosztás stb.

2011. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

15:22

Lehet hogy nem megoldás, de több a semminél és ez sem tetszik nekik.

A jobbik mögött nagyon komoly értelmiség áll, sajnos nem vállalják az arcukat. Egy egyetemi professzor nyilatkozott a barikád újságnak és másnapra kirúgták, pedig ott is mondta hogy sok mindenben nem ért egyet e Jobbikkal. Attól hogy Vona 30 év körül van nézz szét még ott a parlamentben kezdve Balczóval ésatöbbi. Nem hiszem hogy tini álmodozásuk lenne.

jah és én egyszer nem hallottam őket cigányozni. Te mikor halottad az ő szájukból? Megoldást szeretne a cigány magyar együttélés problémájára és a kormány erre lerasszistázza őket, beetetve ezzel a népet is. Sosem hallottam hogy azt mondták volna hogy büdös cigányok. December 7-én jön le hozzánk Morvai Krisztina és cigány képvislőket is meghívtunk hogy megbeszéljük a problémákat. Úgy csináltok mintha ez ördögtől való dolog lenne.

2011. nov. 13. 15:33
 8/58 A kérdező kommentje:
15:28 kár hogy ezt állítod. Pedig amilyen embereket te szeretnél pont a Jobbikban van, a másik meg hogy nem szélsőjobb. Mond el miért az?
2011. nov. 13. 15:35
 9/58 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy egyszerűen csak meglovagolják a mostani nacionalista divatot. Mert minden megjelenésükben azt látom, hogy nem képesek, nem hajlandók az együttműködésre. Nemrégiben láttam egy interjút Vonával, kb. negyedóra ment el azzal, hogy az interjúztató feltett neki egy kérdést, amire nem válaszolt, hanem terelte a témát, balszerencséjére kifogott egy türelmes vitapartnert, aki újból és újból feltette neki a kérdést, és az idő lejártáig nem kapott rá választ, csak terelést, vetítést. Mert szöges ellentétben áll az, amit mondanak azzal, amit közgazdaságból megtanultam.
2011. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
47%

Én már láttam jobbikost a Parlamentben! zsidózni.

Egyébként megmondom mi bajom a jobbikkal: egy álomvilágban élnek. Láttam, hogy nem egyszer nyilatkoztak a TV-ben (pl M1-en), ahol amikor feltettek nekik egy keresztkérdést nem megválaszolták, hanem támadni kezdtek (Morvainak vannak ilyen nyilatkozatai).

Támogatják a magyar gárdát, ami nyíltan rasszista, hiába mondod, hogy nem azok.

Nem tudnak viselkedni a parlamentben, főleg Novák előd, de az is felháborító volt, amikor Vona a betiltott magyar gárda ruhájában ment be a parlamentbe, csupán kivagyiságból. (Tudom, más pártok sem tudnak viselkedni, de most nem ők a kérdés)

Vona nyíltan Ahmedinadzsádot meg az embereit hívná be az országba (Irán pedig egy nagyon elnyomó ország). Lehet mondani, hogy jaj szegény irániak meg stb. de gondolkozzunk már, ha az összes környező ország USA párti, akkor ez nem olyan, mintha mi direkt tennénk a fejünket a hóhérbárd alá?

A jobbik képviselői ugyan úgy nem járnak be a parlamentbe, tele van üres padsorokkal az egész, de a pénzt ugyan úgy felveszik érte, mint a többi párt.

2011. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!